Çözüldü Xbox One S'e SSD takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UmutErden

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Xbox One S kullanıcısıyım ama depolama türü olarak HDD kullanıyor. Ben SSD yapmanın daha sağlıklı oldugunu düşünüyorum (oyun açılma hızı vs). Xbox One S'e SSD takabilir miyim, takabilirsem hangi SSD türünü takabilirim? Teşekkürler.

Çözüm
Merhaba Xbox One S kullanıcısıyım ama depolama türü olarak HDD kullanıyor. Ben SSD yapmanın daha sağlıklı oldugunu düşünüyorum (oyun açılma hızı vs). Xbox One S'e SSD takabilir miyim, takabilirsem hangi SSD türünü takabilirim? Teşekkürler.

Elektronik alet sökmeye eliniz yatkınsa mümkün tabii ki. SATA SSD takmanız gerekmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlış bilgi

Takılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Elektronik alet sökmeye eliniz yatkınsa mümkün tabii ki. SATA SSD takmanız gerekmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Elektronik alet sökmeye eliniz yatkınsa mümkün.

Çok yatkındır hocam, 5 tane PC toplamıslıgım var.

Çok yatkındır hocam 5 tane PC toplamıslıgım var.

O zaman ufak bir operasyonla SATA SSD ile değiştirebilirsiniz, hem de bir termal macun + temizlik yaparsınız. Video'yu tam izlemedim, muhtemelen sonda da kurtarma ekranından USB ile yazılım yüklenir tekrar, bende PlayStation diski değiştirmiştim benzerdir.

O zaman ufak bir operasyonla SATA SSD ile değiştirebilirsiniz, hem de bir termal macun + temizlik yaparsınız. Video'yu tam izlemedim, muhtemelen sonda da kurtarma ekranından USB ile yazılım yüklenir tekrar, bende PlayStation diski değiştirmiştim benzerdir.

Hocam videoyu izledim, bunu yapmak yemez, en iyisi yapmayayım.

Hocam videoyu izledim, bunu yapmak yemez, en iyisi yapmayayım.
Ps4 Slim sökmek inanın daha komplike idi, gerdire gerdire çatır çutur az ter dökmedim kıracaz diye ama bir kere söktüm ya, şimdi ikinciye gözüm kapalı sökerim :D

Geri
Yukarı