XBOX One Ucuzbudur stoklarında!

Sen o grafiklere şükret 2005 de çıkan bir konsol un verdiği grafik 2012 de toplanmış en iyi sistem lerin verdiği grafik ile neredeyse aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen o grafiklere şükret 2005 de çıkan bir konsol un verdiği grafik 2012 de toplanmış en iyi sistem lerin verdiği grafik ile neredeyse aynı.
Ciddi olamazsın Yok artık deve yani

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlaşılan sen hiç The last of Us, Unchertad 3, Beyond yada GTA 5 oynamadın...

Anlaşılan sen hiç The last of Us, Unchertad 3, Beyond yada GTA 5 oynamadın...
Hayır,oynadım ama hatırlarsan onlar özel üretim oyunlardı . Yani program sayesinde konsolun nimetlerini iyi kullanabildiler o oyunlarda . Ama birde ortak oyunlarda göreyim hadi,işte o zaman PS3 fos diye söndü .

Oyun konsollarının performansını bilgisayarla bir tutmak anlamsız. Oyun yapımcıları yüzünden bu tür düşüncelere kapılıyor insanlar. Hep onların suçu.

Ama bu konuda ubisoft artık bilgisayarların hakkını vermesini istiyor. Bakınız " The Division".

Ben sırf Kinect için XBox'a hep şans vermişimdir. Ama nerde duyduğunu hatırlamıyorum PSEye yeni bir güncelleme ile Move'suz kullanılabilecekmiş. Ne kadar doğru orasını bilmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…