XBOX One Ucuzbudur stoklarında!

Bu fiyat ney ? Xbox tamam çok özellikleri var ancak sırf kinect için 600 tl masraf yapılır mı ? Daha doğrusu değer mi ? Türkçe ses desteği bulunmayan bir kinect ps3 de bulunan move ye benzer. Ve bana göre çoğu kullanıcı bu fiyat farkını görmez den gelmeyecektir.

E hadi o zaman, yakında bir inceleme bekleriz artık. Nede olsa Recep abi konsolun en büyük hayranı ;)

Meraklısı alabilir ama daha sonra fiyatı düşecektir diye tahmin ediyorum.

Bence çok merak ediyorum ancak kinect de Türkçe dil desteği olmaması büyük bir saygısızlık. Türkiye'nin dil desteği olmadığı bir kinect de nasıl olur da Japonya'nın Japonca dil desteği olabilir ?

Maşallah,ne kadar ucuz bir fiyattır bu böyle :). Sanki oyun bilgisayarı toplamışlar :).

Sen bana toplasana bir tane 2.150 tl ye bir kasa ve o kasa beni 8 yıl boyunca tüm oyunları oynatsın. Bunu yapabilirmisin ? Asla yapamazsın bu yüz den konsol ömrü en düşük 8 yıl ile 10 yıl arası değişiyor ps3 ve xbox 360 ı ele aldığımız da bu durum ortaya çıkıyor. Ve sony zaten bunu söyledi ps4 10 yıl boyunca yüzünüzü güldürecek dedi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı