Xbox One vs Logitech F710 Gamepad

Eyyüp İ.

Kilopat
Daha fazla  
Bu iki oyun kumandasını karşılaştırmak biraz saçma olabilir arada çok fark var ancak ben aşağıda açıklayacağım sebeplerden dolayı arada kaldım. Sizce hangisini almalıyım.

Xbox One hem dizayn olarak hem de tuş yapısı olarak güzel bir gamepad (araştırdığım kadarıyla). Ancak kablosuz bir gamepad alıyorum, ama fiyatlardan dolayı kabloya mahkum oluyorum, kablosuz adaptörü ile birlikte satın alınca da 2 tane Logitech alabiliyorsun böyle bir ikilem de kaldım.

Yani sormak istediğim, Xbox one alıp sadece kablo ile mi bağlamalıyım ya da kablosuz adaptöre vereceğimiz para değerse adaptörlü olarak mı satın almalıyım. Özellikle kablosuz bağlantı çok sıkıntı oluşturuyor mu, sürekli kopmalar vs. Yani Xbox one koluna 200 lira para verip kablosuz alıcıya sahip olamıyorken Logitech F710'a 130-150 lira verip hem uzatma kablosuna hem kablosuz alıcısına sahip olabiliyoruz. Kablosuz kumanda yapıp da adaptörünü 80 lira fazladan satmak nedir arkadaş bunu da anlamış değilim. Yap küçük bir alıcı makul fiyata ver. Öyle değil mi?

Bilgisayar için kullanacağım, önerileriniz nelerdir?

Tam takım 140 TL'ye Logitech F710 almak mı,
Kablosuz adaptörle birlikte 280 TL'ye Xbox One almak mı,
Kablolu 210 TL'ye Xbox One almak mı,
Yoksa şimdi kumandayı alayım daha sonra böyle fırsatçılardan 120 TL'ye Xbox One Kablosuz Adaptör alırım düşüncesi mi mantıklıdır? (Bu son maddeyi düşünmüyorum tabi :dikkatli:).

Bir de daha ucuza ve güvenli olarak nereden alabilirim?

Düzenleme: Alternatif olarak 230 TL'ye Xbox One S kumanda alıp, herhangi bir bluetooh adaptörü ile bağlamak mı mantıklıdır? Ancak bilgisayarımda kablosuz veya bluetooth bağlantı sağlayacak herhangi bir aparatım yok. Uygun fiyatlı iyi performanslı iyi bir bluetooth cihazı önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Komple yazıyı okumaya üşendim kusura bakma da F710 alabilirsin.:D Ben F310 kullanıyorum gayet memnunum. F710'un da iyi olacağını düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı