Xbox One vs Xbox One S

Tahminimce birkaç yıla One serisinin fişi çekilecek. Onun dışında Xbox alırken dikkat etmeniz gereken bir şey göremiyorum.

not: benden size ufak bir tavsiye: Konsolu aldıktan sonra gamepadi direk garantiye gönderin, Xbox series Controller gönderiyorlar ;)

Tahminimce birkaç yıla One serisinin fişi çekilecek. Onun dışında Xbox alırken dikkat etmeniz gereken bir şey göremiyorum.

not: benden size ufak bir tavsiye: Konsolu aldıktan sonra gamepadi direk garantiye gönderin, Xbox series Controller gönderiyorlar ;)

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin, One One S aynı grafiklere sahip, Xbox One S biraz daha kucuk ve bu sürekli yer değiştirmeyen insanlar için önemli değil, ayrıca ikisi de Xbox One adıyla geçtiği için, ikisinin de destekleme süresi aynı zamanda sona eriyor, bunu PS 3 fat ve Slim de de görmüştük.

Arkadaşlar ben Xbox'ı aldım güzel bir şekilde 1 gündür kullanıyorum. Fakat hesaba katmadığım bir şey var. Televizyonda oynarken bir sıkıntı yok fakat monitöre geçtiğim zaman haliyle ses çıkışı olmadığı için ses gelmiyor.Şöyle bir ürünle HDMI çıkışını VGA girişli bir ekrana bağlayıp Jack'ı da hoparlöre bağlasam ses sıkıntısı çözülür mü?

Hocam menun musun şu an Xbox One Fat'tan?

Geri
Yukarı