Satıldı Xbox One Wireless Controller

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi satışlar dilerim. Şu meşhur tetik hissiyatı mevcut mu acaba?

Teşekkürler hocam evet herhangi bir sorunu yok.
Ben pek anlamıyorum gamepadleri, dualsensedeki teknoloji Xbox gamepad için geçerli mi acaba? Fiyatı makul geldiği için sormak istedim. Yeni bir iki oyun alacağım duruma göre.

Ben pek anlamıyorum gamepadleri, DualSense'deki teknoloji Xbox gamepad için geçerli mi acaba? Fiyatı makul geldiği için sormak istedim. Yeni bir iki oyun alacağım duruma göre.

Ben'de pek anlamıyorum hocam :) fiyatlara baktım ona göre makul fiyat girdim satılırsa iyi olur paraya ihtiyacım var çünkü.

Ben pek anlamıyorum gamepadleri, DualSense'deki teknoloji Xbox gamepad için geçerli mi acaba? Fiyatı makul geldiği için sormak istedim. Yeni bir iki oyun alacağım duruma göre.

Hocam şayet almaya niyetiniz varsa belirtin harici başka bir satış platformundan mesaj geldi ürün için.

Son düzenleme:
Ben'de pek anlamıyorum hocam :) fiyatlara baktım ona göre makul fiyat girdim satılırsa iyi olur paraya ihtiyacım var çünkü.

Hocam şayet almaya niyetiniz varsa belirtin harici başka bir satış platformundan mesaj geldi ürün için.
Kusura bakmayın geç dönüş yaptığım için, benm bahsettiğim hiptik sense gibi bir ismi varmış, Xbox tarafında bu özellik yok maalesef şuan için erteledim. Arkadaş ile görüşün. Teşekkür ederim.
(Klavye ilanına da geç kalmışım. Bugün şansım yaver gitmedi.)

Kusura bakmayın geç dönüş yaptığım için, benm bahsettiğim hiptik sense gibi bir ismi varmış, Xbox tarafında bu özellik yok maalesef şuan için erteledim. Arkadaş ile görüşün. Teşekkür ederim.
(Klavye ilanına da geç kalmışım. Bugün şansım yaver gitmedi.)
Ben Ps5 dualsense kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilrim araba sürerkenki tetiklerin o kendi kendine gidişinde orgazm olmuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı