Xbox One X alınır mı?

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller. Xbox One X almak istiyorum fat Xbox One satıp. Bütçem kısıtlı daha iyi bir şey alınabilir mi onu merak ediyorum. Series S alın demeyin çünkü bütçem kısıtlı. Daha 8. nesil gibi bir şey arıyorum.

Hocam One X parasına Series S var 2. elde. One X artık alınmaz. Series S daha güncel ve daha fazla ömrü olacak.

Hocam dediğim gibi 5500 lira gibi bütçem var ve o kadar daha fazla yok 2. el Series S'ler 6500-7000 filan öyle çok oyun oyanayan birisi değilim hala peki alınır mı? Önemli olan o ömür de çok önemli değil benim için.

One X ile ne oynamayı düşünüyorsun ? Eğer eski oyunları oynamak istiyorsan alabilirsin. Eğer acelen yoksa hiçbir koşulda One X alma derim. Satan kişiler ya Series X/S ya PS5 ya da PC almak için satıyor o cihazı.

Ben eski oyunlar oynanmayacaksa alınacak bir cihaz olarak görmüyorum.

Merhaba iyi Sosyaller. Xbox One X almak istiyorum fat Xbox One satıp. Bütçem kısıtlı daha iyi bir şey alınabilir mi onu merak ediyorum. Series S alın demeyin çünkü bütçem kısıtlı. Daha 8. nesil gibi bir şey arıyorum.
Bütçeniz 5000-6000 TL arasında sınırlı ise alınır, çıkabilirseniz ve yeni çıkacak oyunları da oynarım derseniz o zaman Series S alınır ama bütçem kısıtlı demişsiniz zaten bu sebepten One X alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı