XBOX ONE X Almak Yerine Playstation 5 Beklenmeli mi?

Karadenizli61

Hectopat
Öncelikle herkese merhabalar güzel ve huzur dolu bir gün dilerim bu yaz içinde XBOX ONE X almayı düşünüyorum ama söylentilere göre E3'de belki Playstation 5 duyurabilirmiş bekleyip Playstation 5 mi almalıyım? Çıkış yapacağı zaman yoksa XBOX ONE X mi almalıyım? Bir de XBOX tarafı da yeni bir konsol üreticektir. XBOX ONE X alsam da yeni çıkacak konsolun oyunlarını oynayabilir miyim? Bir de şu an indirimde sanırım ne kadar süre daha böyle kalır sizce? Düşünceli fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

Ps4 pro alabilirsiniz. Exclusive türkçe dublaj oyunları özellikle ile ön plana çıkıyor. Piyasada oyun takas veya bulma konusunda daha yaygın. Xbox'a 2000tl verip forza oynamayın. Türkiye'de şuan neden tanınmıyoruz diye çırpınıyorlar. Türkçe destek yok. Kendine özgün oyun yok. Türkiye hep arka planda kalıyor. Ben pişman oldum. Röportajlarını izledim. Türkçe oyunu ne zaman görebiliriz diye arkadaş soruyor. Xbox türkiye yetkilisi net bir açıklama yapmıyor. Bence iyi düşünün.

Öncelikle herkese merhabalar güzel ve huzur dolu bir gün dilerim bu yaz içinde XBOX ONE X almayı düşünüyorum ama söylentilere göre E3'de belki Playstation 5 duyurabilirmiş bekleyip Playstation 5 mi almalıyım? Çıkış yapacağı zaman yoksa XBOX ONE X mi almalıyım? Bir de XBOX tarafı da yeni bir konsol üreticektir. XBOX ONE X alsam da yeni çıkacak konsolun oyunlarını oynayabilir miyim? Bir de şu an indirimde sanırım ne kadar süre daha böyle kalır sizce? Düşünceli fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.
Yazın Xbox One X almayı düşünüyorum yeryüzündeki en güçlü konsol ve grafiklere PC'ye çok yakın. PS5'i beklemeyin ona yıllar var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı