Xbox One X vs PS4 Pro

Xbox One X vs PS4 Pro

• Xbox One X

• Playstation 4 Pro

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hangisini tercih edersiniz parasal yönden ve Exclusive oyun yönünden bakmayın. Alınırsa hangisi alınmalı grafik kartı, işlemci, tasarım, her yönden hangisi daha ön planda hangisi 1. sıradadır?

Hangisini tercih edersiniz parasal yönden ve Exclusive oyun yönünden bakmayın. Alınırsa hangisi alınmalı grafik kartı, işlemci, tasarım, her yönden hangisi daha ön planda hangisi 1. sıradadır?
Bende buna benzer bi konu açmıştım. Yine çoğu kişi Xbox One X önermişti. Eğer bilgisayarın varsa almanı tavsiye etmem. Çünkü bilgisayar oyunları bu konsolda var. Fakat performans olarak Xbox One X daha üstün.

Bu makinelerin amacı oyun oynatmak.
İçindeki işlemci, grafik biriminin ne olduğunun bi önemi yok.
Yani soru şu hangi oyunları oynayacaksınız ?
Eğer PS4 exculusiveleri daha hoşunuza gidiyorsa PS4 Pro yok ben Gears or War, Halo, Forza vs (zaten başka düzgün exculusive yok) oynarım diyorsanız X1X alın.

İkisini de almak için artık çok geç. Tam 1 sene sonra aldığınıza pişman olacağınız cihazlar. Ayrıca Xbox oyunlarının tamamı artık Windows'a geliyor, konsolun bence hiçbir albenisi kalmadı. Hatta Microsoft mağazasına gelmekle de kalmadı artık Xbox oyunları Steam'e bile geliyor.

One X daha güçlü bir konsol. Exclusive oyun yönünden bakmayın dediğiniz için One X derim ama bunlardan birini alsam oyunlarda dolayı PS4 Pro alırdım.

Bence oyun konsollarındaki oyunları PC'ye getirmeleri saçmalık. Geçenlerde God of War ile yetkili biri daha yazmıştı ama yapıcı yapacak gücüm yok manasında cevap verdi konsollara özel oyunların PC'ye gelmesi bence onun dışında PS4 Pro düşünüyorum galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı