Xbox One X yüksek fan sesi

genco2.1

Hectopat
Daha fazla  
Xbox One X kullanıcısıyım ve fan sesi sorunum var. en basit düşük kapasiteli oyuna girsem bile fanlar deli gibi dönmeye başlıyor. Acaba temizlersem bu sorun çözülür mü? (Garantisi bitti yani garantiye veremem)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Video benim değil ancak sesler ayni)

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One X kullanıcısıyım ve fan sesi sorunum var. en basit düşük kapasiteli oyuna girsem bile fanlar deli gibi dönmeye başlıyor. Acaba temizlersem bu sorun çözülür mü? (Garantisi bitti yani garantiye veremem)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha önce hiç fan temizliği yapmadıysanız tozlanmış olabilir. Temizlemeyi deneyin.

Xbox One X kullanıcısıyım ve fan sesi sorunum var. En basit düşük kapasiteli oyuna girsem bile fanlar deli gibi dönmeye başlıyor. Acaba temizlersem bu sorun çözülür mü? (Garantisi bitti yani garantiye veremem)

Tozlanmıştır temizle Benin PS4 yandı 7 yıl boyunca hor kullandım ısıdan yandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı