Xbox One yüksek fan sesi

Vlussy

Decapat
Daha fazla  
Xbox One aldım fan sesi oyun içinde artıyor. ESC basınca azalıyor, nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde bu kadar olmaz bu ses. ESC bastığında durmasının sebebi sistem bir şeyi yüklemekle uğraşmıyor rahat kalıyor. Bir tamire götürmen lazım fan bir yere çarpıyor.

Xbox One aldım fan sesi oyun içinde artıyor. ESC basınca azalıyor, nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fan hızlanması donanımı yük altında iken soğutmak için normal ama bu kadar ses normal değil fana bir şey çarpıyor gibi.

Fan hızlanması donanımı yük altında iken soğutmak için normal ama bu kadar ses normal değil fana bir şey çarpıyor gibi.

Adaptorumden duman çıkmıştı onceden ve ona rağmen nasıl çalışacak diye bakmıştım sonra Xbox kapandı adaptörden dolayı olma ihtimali var mı?

One 2013 üretimi bir konsol fanı bırak macun artık miladını doldurmuştur bakım gerekiyor ki ben fan sesi duyamadım kulaklarımda mı sorun var bilmiyorum :D tıkırtı var sanki fan yaprağı bir şeye sürtüyor gibi.
Bu arada konsolu makul bir fiyata alabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı