Xbox One'a nasıl alışılır?

XboxUser

Decipat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhaba. 2 ay önce Xbox One aldım. Star Wars Jedi Fallen Order ve Batman Arkham Knight gibi tek oyunculu ve çok fazla silah olmayan oyunlarda iyi oynuyorum ama Online FPS oyunlarında çok kötü aim alıyorum. Mesela Battlefield 1 oynarken en fazla 3 öldürme alabiliyorum bir maçta. Konsolu 2 ay önce aldım ama televizyondan oynadığım için çok fazla oynamaya vakit olmuyor yani 1 ay oynamış gibi oldum. En yakın zamanda da monitöre geçeceğim. Neyse konsolda nasıl aim geliştiririm?

Konu başlığının konsolda aim nasıl geliştirilir şeklinde değiştirilmesini talep edin. Bu başlık PS'den Xbox'a geçmişsiniz nasıl alışıcam diye soruyormuşsunuz gibi olmuş.

Konu başlığının konsolda aim nasıl geliştirilir şeklinde değiştirilmesini talep edin. Bu başlık ps'den xbox'a geçmişsiniz nasıl alışıcam diye soruyormuşsunuz gibi olmuş.
Aslında konu başlığını "Konsola alışmak" yapmıştım ama moderatör değiştirmiş.
Senin yerinde olsam klavye + mouse aparatı almıştım.
Duvara bağlı televizyonda oynadığım için öyle bir şansım yok. Ayrıca gamepad ile oynamak daha iyi his veriyor.

Senin yerinde olsam klavye + mouse aparatı almıştım.
Usb girişi yok mu xbox'ta aparat niye?
Aslında konu başlığını "Konsola alışmak" yapmıştım ama moderatör değiştirmiş.

Duvara bağlı televizyonda oynadığım için öyle bir şansım yok. Ayrıca gamepad ile oynamak daha iyi his veriyor.
Monitöre geçeceğim diyordunuz? O zaman masada olmayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı