Xbox One'ın kablolu Gamepad'leri artık piyasadan kalktı mı?

Castile

Centipat
PC için Xbox One s Gamepad almak istiyorum fakat enterasan bir şekilde bu Gamepad'lerden asla bir kablo çıkmıyor, bunun için Bluetooth adaptör almak da istemiyorum. Xbox One'ın kablolu Gamepad'leri artık piyasadan kalktı mı? Ayrıca Xbox One Gamepad'i PC'de kullanan arkadaşlar adaptör tavsiyesi verirse sevinirim son çare Xbox One s kol almak zorunda kalırsam. İyi forumlar.

Çok teşekkür ederim bilgisizliğime verin.Bir soru daha sormak istiyorum ben kalem pil koymasam gamepadin içine pcden aldığı güçle çalışıyor değil mi gamepad ?

Hocam gamepad USB kablosu ile çalışıyor pil takılması gerekmiyor birde bu ürün var ben kendim kullanıyorum gayet kaliteli ve kablolu bir ürün Microsoft tarafından lisanslı hem Xbox One da hem PC de kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.
HORI Horipad Pro (Kablolu: Xbox One ve PC uyumlu) 547,05 TL yerine 437,64 TL
Bence xboxone gamepadlerinden daha kaliteli ben şahsen 3 tane Xbox One kolu eskittim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı