Xbox oyun kolu önerisi

RythoN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1695806578677.png

Sizce bu 3'ünden hangisini almalıyım? Renk olarak muhtemelen yeşil daha uygun olur ama adaptör konusunda takıldım biraz.

Adaptör tam olarak ne işe yarıyor.

Bildiğim kadarıyla Bluetooth olmayan cihazlar için genelde fakat Bluetooth bağlantısını daha iyi yaptığını söyleyen de var gerek olmadığını söyleyen de var o yüzden kararsız kaldım.

Xbox kullanıcısıyım One kolu FIFA'da iyi değil.
Yeşil renkli kolu almanı öneririm.

Teşekkür ederim hocam bir an önce almayı düşünüyorum indirim bitmeden muhtemelen bunu alacağım.

8 ve 9. nesil kontrolcülerde anakartın bluetooth destekliyorsa ekstra bir kontrolcü almana gerek yok. Renk olarak hangisi sana uygunsa onu alabilirsin.

Wireless adapter ile 8 kola kadar bağlanılıyor yanlış bilmiyorsam bir diğer artısı bilgisayarınızda Bluetooth özelliği yoksa kullanabilirsiniz. Özellikler dışında kendi renk seçimim hakkında konuşacağım bir siyah bir de yeşil renkli controllera sahibim, ve renk olarak ikisde aşırı iyi ve kaliteliler almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Pembe olanı geçen hafta almıştım 2300TL'ye. Şu an bayağı indirim olmuş biraz üzüldüm :D 9. nesil al da hangi renk olursa olsun fark etmez. Yıllardır Xbox kolu kullanırım daha iyisi yoktur.

Geri
Yukarı