Xbox oyun tavsiyesi

donttouch

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Xbox Series S sahibiyim. Yeni nesil Online oyunları sevmiyorum ayrıca yaşım biraz geçkin diye oyunlarda gençlerin hızına yetişemiyorum.

Bana eski usul ilerlemeli, ateş etmeli, tek kişilik oyun önerir misiniz? Şöyle yardıra yardıra gideyim istiyorum.

Mesela Resident Evil, Silent Hill, medal of Honor ve Call of Duty 1-2 serileri gibi.

BF 2042 indirdim ama sanırım o da Online imiş.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim de sizin gibi yaş ileri aynen online'a pek ayak uyduramıyorum. Resident Evil seviyorsanız Evil Within ve Dead Space oyunlarına bakabilirsiniz. Ayrıca Gears of War, Halo, Tomb Raider serileri yine sevebileceğiniz tarz oyunlar. @donttouch

Merhaba benim de sizin gibi yaş ileri aynen online'a pek ayak uyduramıyorum. Resident Evil seviyorsanız Evil Within ve Dead Space oyunlarına bakabilirsiniz. Ayrıca Gears of War, Halo, Tomb Raider serileri yine sevebileceğiniz tarz oyunlar. @donttouch

Hocam Halo 5'i bitirdim. Diğerlerine de tavsiyeniz üzerine bakacağım. Teşekkürler.

Gizlilik tarzındaki oyunları seviyorsanız Sniper Elite serisine göz atabilirsiniz. Yanlış Hatırlamıyorsam gamepass'te 5. ve 4. oyunları bulunuyor olmalı. Bir şans verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı