Xbox oyunları nereden alınır?

shad0wq

Decapat
Merhaba Xbox Series X oyunlarını nereden satın alabilirim? Gösterirseniz sevinirim ben bulamadım (kutulu) dijital olarak sanırım Microsoft'un sitesinden alınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'un kendi mağazasından ya da G2A, DurmaPlay, Play Store(TTNET'in olan) gibi sitelerden CD key halinde oyun satın alabilirsiniz. Kutulu alacağım derseniz de D&R, Migros, Vatan, MediaMarkt gibi teknoloji mağazalarından alabilirsiniz.

Xbox'un kendi mağazasından ya da G2A, DurmaPlay, Play Store(TTNET'in olan) gibi sitelerden CD key halinde oyun satın alabilirsiniz. Kutulu alacağım derseniz de D&R, Migros, Vatan, MediaMarkt gibi teknoloji mağazalarından alabilirsiniz.

Buradan sanırım CD key olarak alıyoruz ve direk kendilerimi satıyor yoksa benim gibi biriler mi satıyor

Buradan sanırım CD key olarak alıyoruz ve direk kendilerimi satıyor yoksa benim gibi biriler mi satıyor
Xbox kendi mağazasında sadece kendisi satış yapıyor. Microsoft satıyor yani ve indirimler vs. de oluyor. Oyunu satın al diyince Cd key vs. ile uğraşmadan direk oyunu kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz ve otomatik inmeye başlıyor.

Xbox kendi mağazasında sadece kendisi satış yapıyor. Microsoft satıyor yani ve indirimler vs. de oluyor. Oyunu satın al deyince CD key vs. ile uğraşmadan direk oyunu kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz ve otomatik inmeye başlıyor.

O zaman buradan almam daha güvenilir ve pratik olacaktır sanırım.

Evet, öyle olacaktır. Arada diğer saydığım yerleri de kontrol edebilirsiniz, bazen ucuza getirebiliyorsunuz oyunları oralardan.

Daha yeni kartlar sayıldığı için oyunları da az zaten PS5 de şu an stokta çok az oyun var sayılır bundada öyle.
Evet, öyle olacaktır. Arada diğer saydığım yerleri de kontrol edebilirsiniz, bazen ucuza getirebiliyorsunuz oyunları oralardan.

Ve son sorum monitöre bağlamak için herhangi bir kasaya bağlamak zorunda mıyız yoksa direk kabloları bağladığımızda monitör ile çalışıyor mu?

Son düzenleme:
Daha yeni kartlar sayıldığı için oyunları da az zaten PS5 de şu an stokta çok az oyun var sayılır bundada öyle.

Ve son sorum monitöre bağlamak için herhangi bir kasaya bağlamak zorunda mıyız yoksa direk kabloları bağladığımızda monitör ile çalışıyor mu?
HDMI girişi olanlarda çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı