Çözüldü Xbox oyunları PC'de oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Trojan067

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir PC oyuncusuyum ve oyun fiyatlarından dolayı oyun alamıyorum. Özellikle yeni PC topladığım için oyunları oynamak istiyorum Game Pass PC sürümü aldım fakat içinde konsol oyunları yok ve istediğim oyunlar konsolda PC üzerinden Console oyunu oynamam mümkün mü? İnşallah mümkündür çünkü oynamak istiyorum :) şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC Game Pass sürümünde yoksa oynayamazsınız hocam. Konsola çıkan oyunların bir çoğu zaten PC'ye çıkıyor XBOX tarafında. Belirli bir oyun özelinde soruyorsanız oyunu yazarsanız ona göre bakayım.
PC Game Pass sürümünde yoksa oynayamazsınız hocam. Konsola çıkan oyunların bir çoğu zaten PC'ye çıkıyor XBOX tarafında. Belirli bir oyun özelinde soruyorsanız oyunu yazarsanız ona göre bakayım.

Çözüm
Maalesef Game Pass için konsolda olan her oyun PC'de yok. Bunun için de yapılabilecek bir şey yok. Bende Game Pass Ultimate olmasına rağmen PC'de her oyun yok.

@mayuice hocam şöyle göstereyim.

Maalesef Game Pass için konsolda olan her oyun PC'de yok. Bunun için de yapılabilecek bir şey yok. Bende Game Pass Ultimate olmasına rağmen PC'de her oyun yok.

Peki bir taktikle vs konsol oyunlarını oynayabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-16 195324.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-16 195324.png
    12 KB · Görüntüleme: 192
  • Ekran görüntüsü 2023-04-16 195346.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-16 195346.png
    5 KB · Görüntüleme: 195
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sadece kontrolcü olması yeterli mi yoksa makinenin kendisimi olacak?

Veya Xbox Game Pass haricinde başka bir alternetif var mı?
PC Game Pass'de olmayan hiçbir oyunu PC'de Game Pass üzerinden oynayamazsınız hocam. Cihaz olsa bile sadece cihazdan oynayabilirsiniz PC'den açamazsınız.

PC Game Pass'de olmayan hiçbir oyunu PC'de Game Pass üzerinden oynayamazsınız hocam. Cihaz olsa bile sadece cihazdan oynayabilirsiniz PC'den açamazsınız.

Çok saçma bir olay ya, neden konsola getirip de PC'ye getirmezsin ki.

Uygun bir konsol nereden bulabilirim, hangisini önerirsiniz?

Geri
Yukarı