Xbox PC uygulaması açılırken ''güncelleştirmeyi tekrar deneyin'' hatası

Daha fazla  
Windows Update açık güncelsiniz diyor fakat Xbox uygulamasına girince güncelleştirmeyi tekrar dene diyor. Windows 11 kullanıyorum format attıktan sonra oldu böyle.

Aynı sorun baktım bende de var şuan, uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek istedim falan tekrarda yüklenmiyor, muhtemelen genel bir sorun.

Şuan aynı sorunla bende karşı karşıyayım. xbox uygulamasına girince güncelleştirmeyi yeniden dene diyor altında da hata kodu var ( 0x80070057 ) xbox destek sayfasında araştırdım kodla alakalı hiç bir çözüm bulunmuyor?

Şuan aynı sorunla bende karşı karşıyayım. xbox uygulamasına girince güncelleştirmeyi yeniden dene diyor altında da hata kodu var ( 0x80070057 ) xbox destek sayfasında araştırdım kodla alakalı hiç bir çözüm bulunmuyor?
Evet genel bir sorun sanırım hata kodu bende farklıydı sonu 46 ile bitiyordu değişmiş galiba, kısa zamanda düzeltirler umarım.

Çözümü bulunursa benimki de çözülür belki.

Herhangi birşey yapmadım ama an itibariyle bende sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı