Xbox Series S 1 haftalık deneyim

FPS Boost bende otomatik olarak açık zaten şöyle söyleyeyim UFC 4 olsun Greedfall muydu bir oyun daha indirdim fps boost kapatıp veya quality mod'a aldığınızda kastığını göreceksiniz Xbox Series S biraz grafikten ödün verip stabil şekilde çalışsın diye dizayn edilmiş çok takıntılı insanları memnun etmeyebilir ama gayet güzel ne ses var ne birşey yağ gibi oynatıyor performans modlarında çok fazla oyun denemedim yanılıyor olabilirim düzeltebilir arkadaşlar Forza Horizon 4, Fifa falan Far Cry 5 gayet iyi oynuyorum memnunumda.

FPS Boost bende otomatik olarak açık zaten şöyle söyleyeyim ufc 4 olsun greedfall muydu bir oyun daha indirdim FPS Boost kapatıp veya quality Mod'a aldığınızda kastığını göreceksiniz Xbox Series S biraz grafikten ödün verip stabil şekilde çalışsın diye dizayn edilmiş çok takıntılı insanları memnun etmeyebilir ama gayet güzel ne ses var ne bir şey yağ gibi oynatıyor performans modlarında çok fazla oyun denemedim yanılıyor olabilirim düzeltebilir arkadaşlar Forza Horizon 4, FIFA falan Far Cry 5 gayet iyi oynuyorum memnunumda.

Fpsboost hangi oyunlarda var?

Fpsboost hangi oyunlarda var?
Oynadıklarım içinde UFC 4'te var Forza'yı maalesef dikkat etmedim bilmiyorum, Far Cry 5'te olması lazım sanki, Prototype falan almıştım onlarda yok Shadow Of Mordor'da da yok. Çok fazla oyun yüklü değil eve gittiğimde açarsam konsolu bakar dönüş yaparım yine.

Geri
Yukarı