Xbox Series S 3.581,27 TL!

Nasıl bir agresiflik bu? Bu tarz firmalar "resmî satış sitesi" olarak geçer, ben mi koydum adını?

Sizin koyup koymamaniz önemli değil komik olan kısım bu şekilde diretmeniz.

3850TL'ye var işte neden kasıyorsunuz.

Evet ortada kesinlikle sorun var.
O da bilmem kaç yıldır Türkiye'de yaşayıp fiyatlardan yeni haberiniz oluyor gibi davranmanız.
3600TL'ye konsol mu olurmuş? Sanki her şey çok ucuz da bir konsol kalmış.

Sizin koyup koymamaniz önemli değil komik olan kısım bu şekilde diretmeniz.

3850TL'ye var işte neden kasıyorsunuz.

Evet ortada kesinlikle sorun var.
O da bilmem kaç yıldır Türkiye'de yaşayıp fiyatlardan yeni haberiniz oluyor gibi davranmanız.
3600TL'ye konsol mu olurmuş? Sanki her şey çok ucuz da bir konsol kalmış.
3600TL'ye konsol mu olurmuş? Olmaz.
Her şey pahalı ancak buraya kadar geldi.

Utanmaz technopat üyeleri(!) neden ülkede adaleti sağlayıp üretime önem verip döviz kurlarını ve vergileri azaltıp fiyatları düşürmek yerine her türlü gelişimin önünde durup adem kardeşimizin illa da ucuz olsun isteğini reddedip fiyatları arttırıyorsunuz. Ayıp

Burda 7938267392832. kere paylaşıldı bu zaten. Konsolun 3200 TL olduğu günleri de gördük geçen hafta. Çok da müthiş bir indirim değil. Görmekten sıkıldık artık bu Xbox Series S'i 3500 TL'ye uygun sanıp yapılan paylaşımları.

Yahu gençler ne güzel indirim haberi gelmiş işte. He deyip geçmeyi bir öğrenemediniz. Sosyal'deki toksik arkadaşlardan sıkıldım artık.

Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Series S sahibi olarak kesinlikle öneririm. Aleti aldığımdan beri PC'ye bakmaz oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı