Çözüldü Xbox Series S alındıktan sonra ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ugurcoskunnn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox Series S aldım. Daha önce bilgisayar oyunlarını Steam'den indirip oynadım ama Xbox için ne yapmam gerekiyor?
Game Pass diye bir şey gördüm. Aylık 129 liraydı sanırım. Bunu aldıktan sonra tüm oyunları ücretsiz oynayabiliyor muyuz? Yoksa bu sadece Steam gibi ama aylık ücretli bir üyelik mi? Oyunları oynayabilmek için Game Pass aldıktan sonra bir de her oyun için kendi ücretini mi ödemem gerekiyor? Aylık Game Pass ödemeden sadece oynamak istediğimiz oyunun parasını verip oynayamıyor muyuz?
Kafamda deli sorular. Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim. Bu Xbox işi bayağı lüks bir şeymiş sanırım :)

Çözüm
Game Pass alırsan Game Pass kütüphanesindeki oyunları oynayabilirsin. Abonelik biterse oyunları açamazsınız. Almak zorunda değilsin ben konsolu aldığımda 1 ay falan kullandım sadece o da bedava olduğu için. Ek Xbox kolu aldığım için onun içinde kod gelmişti diye hatırlıyorum.

Konsolunuzu açın ve Microsoft Store'ye girin oradan da istediğiniz oyunları satın alarak kendi kütüphanenize ekleyip sınırsız oynayabilirsiniz. Yani Steam gibi.

Konsoldan satın almak zorunda değilsin bu linktende satın alma yapabilirsin:

Konsola giriş yaptığın hesap ile satın alma yapmalısın.
Aylık üyelik ve tüm oyunlar ücretsiz doğru mu?
Yıllık üyelik alabiliyor muyuz?
Peki diyelim aylık üyelik aldık ve 1 oyun indirdik. Sonraki ay üyeliği yenilemedik. O oyunu üyeliği yenileyene kadar oynayamıyor muyuz?

1 aylık kiralık oyun işte hocam. Aylık üyeliği yenilemezsen tabii ki diğer ay oynayamazsın. Yıllık alabilirsin. Gayet açık.

Game Pass alırsan Game Pass kütüphanesindeki oyunları oynayabilirsin. Abonelik biterse oyunları açamazsınız. Almak zorunda değilsin ben konsolu aldığımda 1 ay falan kullandım sadece o da bedava olduğu için. Ek Xbox kolu aldığım için onun içinde kod gelmişti diye hatırlıyorum.

Konsolunuzu açın ve Microsoft Store'ye girin oradan da istediğiniz oyunları satın alarak kendi kütüphanenize ekleyip sınırsız oynayabilirsiniz. Yani Steam gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

İşte bu 👍🏻 Çok teşekkür ederim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı