Xbox Series S yağmurdan sonra bip sesi gelmeden açılıyor

MuhammedAliDmrc

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Başlığa uzun olur diye bütün problemi yazmadım buraya yazacağım. Xbox Series S'im yaklaşık 1 hafta önce İstanbul'da 350 tane televizyonun yandığı gök gürlemesinde bozuldu. İlk önce bip sesi geliyordu sadece görüntü yoktu. Sonra internette "Low resulution mode" diye bir şey buldum. Eşleştir tuşu ile güç tuşuna aynı anda basılı tutuyorsunuz ve Low Resulution Mode'a giriyor. Ben bunu birkaç kere denedim yapamadım. Aç, yapmaya çalış, yapama, kapat döngüsünde ilerledi bir süre. Sonra denerken bir anda bip sesi gelmeden açıldı. Sonra ise kapatırken ışığı yanıp sönüp kapandı. Xbox'ın orijinal servisine vermeyi düşünüyorum. 4700TL dediler mecbur vereceğim. Bir tane usta bir tamirciyle konuştum ve SSD arızası olduğunu söyledi. "Bana 4000TL vereceğine Microsoft'a 4700TL ver onlar sıfırını veriyorlar" dedi. Merak ettiğim konu da bu. Servis sıfır bir konsol mu veriyor? Herkese teşekkürler aşağıya video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Videoyu yanlış şekilde atmışsınız, düzelttim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoyu yanlış şekilde atmışsınız, düzelttim.

düzenlemiştim oysaki :( teşekkürler.

Bir şey soracağım bu sorun garanti kapsamına girmiyor mu?

Siz sanırım başka sorunlarda yaşamışsınız fakat ben konu başlığına cevap verebilirim. Ayarlarda bip sesini kapatma ve açmayla ile ilgili seçenekler mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı