Xbox Series S alınır mı?

AIara

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz yeni yılda KDV indirimleri bekleniyor. Xbox Series S almayı düşünüyorum. Sizce şimdi mi almalıyım, yoksa yılbaşından sonra mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuz yeni yılda KDV indirimleri bekleniyor. Xbox Series S almayı düşünüyorum. Sizce şimdi mi almalıyım, yoksa yılbaşından sonra mı?
Tamamen sizin beklentinize bağlı 1080p üzeri beklentiniz yoksa gayette alınır ve gamepass ile keyfi çıkarılır.
ayrıca indirim için vs. pek heveslenmeyin derim ama en kötü Amazon üzerinden daha uyguna alabilirsiniz.

Bence beklemekte fayda var sonuçta dolar düşmeye başladı büyük ihtimalle de %30 KDV indirimi gelecek yükselmesi gerçekten çok düşük ihtimal ama her iki türlü de risk.
Alınır mı derseniz kesinlikle alınmaz 2 sene sonra çöp yeni yıl KDV indirimi ile bütçenizi biraz arttırıp PS5 dijital versiyon almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı