Xbox Series S alınır mı?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Benim konsol alma hakkında aklımdan PS5 geçiyordu (başından beri). Ama fiyatı çok pahalı. Ama babam, Amerika'da yaşayan arkadaşına aldırtıp Türkiye'ye göndereceğini söyledi. Benim bir düşündüğüm daha var. Xbox Series S. Konsol fiyat açısından ucuz. Tam bana göre falan dedim ama ne yapacağımı bilemedim. Sizce Xbox Series S mi, yoksa PS5 mi?

Merhabalar. Benim konsol alma hakkında aklımdan PS5 geçiyordu (başından beri). Ama fiyatı çok pahalı. Ama babam, Amerika'da yaşayan arkadaşına aldırtıp Türkiye'ye göndereceğini söyledi. Benim bir düşündüğüm daha var. Xbox Series S. Konsol fiyat açısından ucuz. Tam bana göre falan dedim ama ne yapacağımı bilemedim. Sizce Xbox Series S mi, yoksa PS5 mi?
PS5 dijital al.

Şöyle anlatmak istiyorum.Yıllardır ps kullanıcısıydım cihazda biir problem oluştu kesinlikle sony tarafı konuyla alaklı bile olmadı.Xbox tarafında kontolcünün arızalanmasında bile yenisiyle değişebiliyorlar.Ps'in gereksiz fiyat politikası şuan türkiyede xbox almaya itiyor insanları. Benim yıllardır ps store da satın aldığım oyunlar şuan xbox game passte sisteminde.Bende amerikadan xbox series x aldım 1 hafta sonra elimde varsa imkanın series x almandır.

Geri
Yukarı