Xbox Series S alınır mı?

Bende APU var şu an ve PC lazım olmasa kesinlikle Xbox Series S alırdım. Şaşma konsoldan. Ben şu an RDR2'yi bile 1080p oynayamıyorum. Sen yıllarca AAA oyunları oynayacaksın. ;)

Zaten işin aslına bakarsak benim için çözünürlük çok önemli değil. 1 yıllık Game Pass düşünüyorum aynı zamanda.

Aslında ilk düşüncem APU sistem idi. 2 sene sonra işlemci değişimi ve ekran kartı takviyesi ile kullanacaktım. Ama Series S sunduğu özellikler ve Game Pass nimetinden dolayı aklımı çeldi. Şu an tek şüphem Game Pass sistemine zam gelmesi. Galiba çıktığı zaman Forza 5 ve starfield gelecekmiş, ondan dolayı zam gelmemesi iyi olur.

Özel fiyatlandırma yok, aralarında "3000 TL" fark var. Ve fazla oyun oynayacağımdan dolayı onu elemiştim.
Şu an için aralarında stok sorunundan dolayı 3k fark var.Discord falan da gelecek,ayrıca gamepasste hangi oyunları oynayacaksın? İndirimlerde iyi şeyler giriyor store'da.

Bende APU var şu an ve PC lazım olmasa kesinlikle Xbox Series S alırdım. Şaşma konsoldan. Ben şu an RDR2'yi bile 1080p oynayamıyorum. Sen yıllarca AAA oyunları oynayacaksın. ;)

Aslında şimdi konsol alsam, bilgisayarı sonra sıfırdan alsam daha iyi olacak gibi duruyor.
Şu an için aralarında stok sorunundan dolayı 3K fark var. Discord falan da gelecek, ayrıca Game Pass'te hangi oyunları oynayacaksın? İndirimlerde iyi şeyler giriyor Store'da.

Forza Horizon 5 :). Ve azıcık Xbox kütüphanem var, oyunda sıkıntım yok.

Aslında şimdi konsol alsam, bilgisayarı sonra sıfırdan alsam daha iyi olacak gibi duruyor.

Forza Horizon 5 :). Ve azıcık Xbox kütüphanem var, oyunda sıkıntım yok.
Şahsen digital bence çok iyi seçenek şu an gerek donanım gerek fiyat anlamında,gamepass olayı xboxu öne çıkarıyor.O olmasa neler olacak :D

Oyun oynamak için en ucuz maliyetli cihaz denilebilir. Yanına da 1 yıllık Gamepass eklemeyi düşünüyorsanız gayet uygun fiyatlı bir oyun cihazınız olacaktır. Bende Series S + 1 yıllık Gamepass yaptım gayet mantıklı.

Merhaba, tekrar konu açmak istemedim, daha önce hiçbir konsolu kullanmadım, şu an sadece Apex Legends oyununu oynamaktayım. PC fiyatları aşırı pahalı olduğu için konsol almak istiyorum. 144 hz monitöre sahibim. Xbox Series S ile Apex Legends oyununu tam olarak 120 FPS de oynayabilecek miyim? En önemlisi klavye ve fareyi takıp aynı PC hissiyatını alarak oynayabilecek miyim?

Geri
Yukarı