Xbox Series S alınır mı?

Benim de maksimum oynadığım oyun rekabetçi olarak Valorant o da akşam okuldan ve işten geldikten sonra 1-2 saat takılıp sinirlenip çıkarım onun dışında artık kartımın bir tık eskidiğini fark ettim o yüzden böyle bir düşünceye girdim. Siz çoğu oyunu 60FPS olarak mı oynuyorsunuz?
Evet çoğu oyun 60 FPS. Hatta eski oyunlara da 60 FPS desteği geliyor/gelecek.

Gereksiz hocam, zaten kartınız çoğu oyunu Series S seviyesinde belki biraz daha düşük olarak oynatabilir.

RX 570 ile Series S'in aynı grafiklerde olduğunu düşünmeniz çok manidar 😅. Keşke sallamayıp bilmediğiniz konuda yazmasaydınız, Rx 570 ile Series S arasında birazcık farktan fazlası var.

Merhabalar, Ryzen 3 2200G işlemci ve RX 570 ekran kartım var. Ekran kartımı satıp üzerine cüzi bir miktar ekleyip Series S alsam sizce nasıl olur? Monitörüm 1080p 60 Hz, destekleyen oyunları 1080p 60 FPS ile oynayabilir miyim?

5 ay öncesine kadar Ryzen 2600, RX 570'li sistemim vardı ama kardeşime verdim. 5 aydır Series S kullanıyorum ve genel olarak Netflix, YouTube, Amazon Prime gibi hatta artık yeni Edge tarayıcısı ile browser üzerinden de içeriklerimi izleyebiliyorum. Ayrıca Game Pass ile oynadığım ve zaten bazı ücretsiz bilinen oyunların haricinde 2-3 tane de satın aldığım oyunum var. PC'den sonra sadece konsol ile takılmak biraz kısıtlanma hissi yaratıyor ama daha rahat gelmeye başladı artık. Tabii ayrıca da bir PC almayı düşünüyorum ileride. Monitörünüz 1080p 60Hz ise aynı şekilde kullanabilirsiniz. Series S bu zamana kadar aldığım en iyi ve fiyatını fazlasıyla hakeden elektronik alet olabilir herhalde.

RX 570 ile Series S'in aynı grafiklerde olduğunu düşünmeniz çok manidar 😅. Keşke sallamayıp bilmediğiniz konuda yazmasaydınız, RX 570 ile Series S arasında birazcık farktan fazlası var.

5 ay öncesine kadar Ryzen 2600, RX 570'li sistemim vardı ama kardeşime verdim. 5 aydır Series S kullanıyorum ve genel olarak Netflix, YouTube, Amazon Prime gibi hatta artık yeni Edge tarayıcısı ile browser üzerinden de içeriklerimi izleyebiliyorum. Ayrıca Game Pass ile oynadığım ve zaten bazı ücretsiz bilinen oyunların haricinde 2-3 tane de satın aldığım oyunum var. PC'den sonra sadece konsol ile takılmak biraz kısıtlanma hissi yaratıyor ama daha rahat gelmeye başladı artık. Tabii ayrıca da bir PC almayı düşünüyorum ileride. Monitörünüz 1080p 60Hz ise aynı şekilde kullanabilirsiniz. Series S bu zamana kadar aldığım en iyi ve fiyatını fazlasıyla hak eden elektronik alet olabilir herhalde.

Açıkçası bende sizin yaptığını yapacağım sanırsam zaten bir bilgisayarım var işlemcim ile kullanmaya devam ederim o problem olmaz oyun odaklı olarak da bir konsol alırım daha önce 2 sene boyunca One S kullandım oyunların %80'i hesap olarak 20TL 30TL civarına satın alıyordum öyle oynuyordum aynı sistemi bunda yapmayı planlıyorum güzel açıklaman için çok teşekkür ederim. :)

RX 570 ile Series S'in aynı grafiklerde olduğunu düşünmeniz çok manidar 😅. Keşke sallamayıp bilmediğiniz konuda yazmasaydınız, RX 570 ile Series S arasında birazcık farktan fazlası var.

5 ay öncesine kadar Ryzen 2600, RX 570'li sistemim vardı ama kardeşime verdim. 5 aydır Series S kullanıyorum ve genel olarak Netflix, YouTube, Amazon Prime gibi hatta artık yeni Edge tarayıcısı ile browser üzerinden de içeriklerimi izleyebiliyorum. Ayrıca Game Pass ile oynadığım ve zaten bazı ücretsiz bilinen oyunların haricinde 2-3 tane de satın aldığım oyunum var. PC'den sonra sadece konsol ile takılmak biraz kısıtlanma hissi yaratıyor ama daha rahat gelmeye başladı artık. Tabii ayrıca da bir PC almayı düşünüyorum ileride. Monitörünüz 1080p 60Hz ise aynı şekilde kullanabilirsiniz. Series S bu zamana kadar aldığım en iyi ve fiyatını fazlasıyla hak eden elektronik alet olabilir herhalde.

Series S, RX580'den grafik anlamında güçlü evet, ama sonuçta bilgisayar hocam, her oyunu açabilecek bir bilgisayar varken bence geçmek mantıksız.

Series S, RX580'den grafik anlamında güçlü evet, ama sonuçta bilgisayar hocam, her oyunu açabilecek bir bilgisayar varken bence geçmek mantıksız.
Ekran kartının ömrü dolacak diye satışını yaptım xbox series s satın aldım benim için 1080p monitörde tüm oyunları 60fps oynuyorum bir grafik düşmesi veya çözünürlük ile ilgili herhangi bir problem yaşamadım beni fazlasıyla tatmin etti şu ana kadar.

Ekran kartının ömrü dolacak diye satışını yaptım Xbox Series S satın aldım benim için 1080p monitörde tüm oyunları 60FPS oynuyorum bir grafik düşmesi veya çözünürlük ile ilgili herhangi bir problem yaşamadım beni fazlasıyla tatmin etti şu ana kadar.

İyi yapmışsın yakında yeni nesil oyunlar gelince daha iyi olacak ve hemen hemen hepsi Game Pass'de olacak. Bende seninle aynı yolu izledim hatta aynı ekran kartı vardı onu sattım.

İyi yapmışsın yakında yeni nesil oyunlar gelince daha iyi olacak ve hemen hemen hepsi Game Pass'de olacak. Bende seninle aynı yolu izledim hatta aynı ekran kartı vardı onu sattım.

Vallahi indirdim birkaç oyun acayip keyifli durumun varsa öyle bir şey yapılabilir PC'yi sadece dersler için Online FPS oyunları için oynuyorum o kadar :D

Geri
Yukarı