Xbox Series S alınır mı?

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. İkinci el bir laptop satıyordum biri takas olarak Xbox Series S teklif etti. Benimde konsollarla hiç alakam olmadı bugüne kadar. Oyunlar vs. kaç FPS verir? Fiyatına göre iyi mi? PC mi Xbox mı? Genel olarak beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

Alınır. Fiyatına göre müthiş bir makina. Series S gücünde bir PC'yi aşağı yukarı 15k ya toplayamazsınız. Çoğu oyuna 60FPS yaması geldi sıkıntısız oynatıyor. Far Cry 6'yı 2K 60FPS açıyor.

Oyunlar vs. kaç FPS verir?

Çoğu oyunda 1080p 60FPS sabit veriyor ve Frametime'ları da aynı. Bazı destekleyen oyunlarda 2K 120FPS Ray Tracing ile oynayabilirisiniz. Ancak genel olarak yeni nesil oyunlar 1440p 30FPS ya da 1080p 60FPS olarak açılıyor.

Fiyatına göre iyi mi?

Fiyatına göre benzer bir PC alacaksanız sadece Valorant oynayabilirsiniz Xbox Series S ise sizi nesil sonuna kadar (en az 5 yıl) sorunsuz bir şekilde oyun desteği sağlar.

Eğer amacınız sadece oyun oynamaksa Xbox öneririm zaten klavye ve mouse kullanabiliyorsunuz.

Genel olarak beni bilgilendirir misiniz?

Konsollar hakkında merak ettiklerinizi yazarsanız daha kapsamlı bir bilgilendirme yapabilirim.

Takasa girmeyeceğim zaten direkt kendim alacağım 6700'e N11'den.

Konsollarda hatalı parça olma ihtimali daha düşük olduğu için ikinci el de alabilirisiniz.

2K da 120 FPS veriyor.

1440P'de 120FPS veren oyun sayısı çok az. Böyle bir beklentiye girmek mantıksız olur cihazın fiyatı belli. 1080p 60FPS üstü alınan her performansı konsolun extra güzel özellikleri kategorisine koymak daha mantıklı olur ancak büyük bütçeli birçok Xbox düşünülerek geliştirilmiş oyun 1080p 120FPS'de çalışıyor.

Geri
Yukarı