Xbox Series S alınır mı?

YoxloxeR

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S almak istiyorum. Sizce değer mi? Yoksa PS4 falan daha mı iyi olur?

Not: Fiyat olarak Xbox daha iyi biliyorum ama performans bakımından güzel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim ne derse desin isterse seri desinler ister güncellik desinler seçmen için 2 kriter var kanka; Exclusive oyunlar ve bütçe. Eğer PS exclusivelerini oynamadıysan ve buna yetecek bir pc yoksa PS düşün. Ha yok çokta önemli değil benim bütçemi sağlasın ben az paraya çok oyun istiyorum dersen Xbox.

Xbox Series S almak istiyorum. Sizce değer mi? Yoksa PS4 falan daha mı iyi olur?

Not: Fiyat olarak Xbox daha iyi biliyorum ama performans bakımından güzel mi?
İkinci el Xbox Series S öneririm. O fiyata daha iyi bir oyun cihazı almak imkansız. Fakat bütçeyi arttırabilirsen PC her zaman daha iyidir.

Yazın kuzene almıştık performans olarak fena değil, SSD olması büyük bir artı, Game Pass zaten efsanevi bir özellik ama önemli olan şeylerden biri ps exc oyunlar eğer ps exc oyunlarına ilgin ve alacak bütçen varsa PS4 olabilir ama hem yeni nesil hem SSD hem Game Pass olduğundan series s alınabilir

Yeni nesil bir oyun konsolu olduğu için Xbox Series S satın aldığınız takdirde uzun yıllar boyunca çıkış yapacak olan bütün yeni nesil video oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.

PlayStation 4 ise günümüzde eski nesil kalan, oyun desteği konusunda artık ciddi bir risk almış olan bir oyun konsolu.

Xbox Series S’i satın alarak doğrudan uzun yıllar boyunca kullanabilir veya PlayStation 4’ü özel oyunları için satın alarak oyunları oynadıktan ve sorun yaşadıktan sonra satabilirsin.

İkinci el Xbox Series S öneririm. O fiyata daha iyi bir oyun cihazı almak imkansız. Fakat bütçeyi arttırabilirsen PC her zaman daha iyidir.

PC'de oyun oynamayı pek sevmiyorum bir tane laptopum var onunla sevdiğim birkaç oyunu oynuyorum konsol benim için daha mantıklı.

Kim ne derse desin isterse seri desinler ister güncellik desinler seçmen için 2 kriter var kanka; exclusive oyunlar ve bütçe. Eğer PS exclusivelerini oynamadıysan ve buna yetecek bir PC yoksa PS düşün. Ha yok çok da önemli değil benim bütçemi sağlasın ben az paraya çok oyun istiyorum dersen Xbox.

PS exclusiveler PS için tasarlanıp PC'ye çıkan oyunlardı değili mi, aslında onun oyunlarını seviyorum PSyi bir düşüneceğim bir de PS4 hala alınırı mı?

Yeni nesil bir oyun konsolu olduğu için Xbox Series S satın aldığınız takdirde uzun yıllar boyunca çıkış yapacak olan bütün yeni nesil video oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.

PlayStation 4 ise günümüzde eski nesil kalan, oyun desteği konusunda artık ciddi bir risk almış olan bir oyun konsolu.

Xbox Series S'i satın alarak doğrudan uzun yıllar boyunca kullanabilir veya PlayStation 4'ü özel oyunları için satın alarak oyunları oynadıktan ve sorun yaşadıktan sonra satabilirsin.

Series S'in alanı çok az onun dışında iyi bir de PlayStation 4'ün bu zamandan eskide kalan oyunlarını oynamak bile üzücü bir durum ve yeni nesil bazı oyunlar PS4'e de geliyorlar. Bir süre bazı oyunlar gelir diye düşünüyorum.

Gama Pass’e 2023 ve 2024 yılında Xbox Game Studios çıkışlı bir sürü AAA oyun oyunun çıktığı ilk gün eklenecek. Büyük ihtimalle o zamana PS4 desteği bayağı ciddi bir oranda kesilmiş olur.

Series S'in alanı çok az onun dışında iyi bir de PlayStation 4'ün bu zamandan eskide kalan oyunlarını oynamak bile üzücü bir durum ve yeni nesil bazı oyunlar PS4'e de geliyorlar bir süre bazı oyunlar gelir diye düşünüyorum.

Aslında onun için bir tane taşınabilir disk alacağım ve oynamadığım oyunları onun içine atacağım oynayacağım zaman geri yükleyeceğim.

Xbox Series S'i satın alarak doğrudan uzun yıllar boyunca kullanabilir veya PlayStation 4'ü özel oyunları için satın alarak oyunları oynadıktan ve sorun yaşadıktan sonra satabilirsin.

İkinci el bir PS4 alırım beğendiğim birkaç oyun var onları oynarım belki satarım belki de durur.

Yazın kuzene almıştık performans olarak fena değil, SSD olması büyük bir artı, Game Pass zaten efsanevi bir özellik ama önemli olan şeylerden biri PS exc oyunlar eğer PS exc oyunlarına ilgin ve alacak bütçen varsa PS4 olabilir ama hem yeni nesil hem SSD hem Game Pass olduğundan Series S alınabilir.

PS exclusive oyunlarından bir kaçını oynadım Horizon Detroit ve Marvel Spider-Man başka pek isteyeceğim oyun yok Series S yeterli olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı