Xbox Series S alınır mı?

Makaleler
18
Yer
İzmir
Şu anda başka bir şehirde oturuyorum. Yanımda 960M ve 6700HQ'lı bir notebook var. Oyun oynamaya çok zamanım yok ama oynadığım zaman GFN kullanıyorum. 3 yıllık Game Pass satın aldım aralık ayında. Memleketimde R5 5600 ve RTX 2060'lı bir kasa var. Sizce alınır mı? Şu an? İtopya'da 11 ay taksitli 9000₺'ye denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Bu zamanda hem eski nesil (PS4, Xbox One) serilere inmeden hem de ucuza alabileceğin en iyi konsol budur. Hem game pass ile bir sürü oyunu aylık 30TL'ye oynayabilirsin.

3 yıllık game pass'i nereden aldınız bu arada? Onlar kaldırıldı diye biliyorum.

Şu anda başka bir şehirde oturuyorum. Yanımda 960M ve 6700HQ'lı bir notebook var. Oyun oynamaya çok zamanım yok ama oynadığım zaman GFN kullanıyorum. 3 yıllık Game Pass satın aldım aralık ayında. Memleketimde R5 5600 ve RTX 2060'lı bir kasa var. Sizce alınır mı? Şu an? İtopya'da 11 ay taksitli 9000₺'ye denk geliyor.

Kasayı yükseltmek daha mantıklı bence. Çünkü mevcut 2060'lı sistem bile kağıt üstüne Xbox Series S'den çok daha güçlü. Ama rahat taşıyayım dersen belki alınabilir de dediğim gibi kasanı güçlendirmen daha mantıklı bence. Eğer sürekli gezen biriyseniz de laptopu değiştirmeye çalışın derim. Ama Series S taşınabilirlik açısından kasaya kıyasla daha rahat olduğu için belki o yüzden tercih edilebilir ama uzun vadede FSR gibi teknolojilerle ayakta durabilecek bir konsol kendisi.

@Berkay Kiraz kullanılan yöntem var, onunla yaptım 1000₺'ye. Aslında Mac alasım var, oyunu GFN ile çözerim. Ama emin olamadım, zaten eve gelince 5 saat mi ne vaktim kalıyor.
Videosu veya bağlantısı falan mevcutsa atar mısınız? Yakın zamanda fiyatı artacak gibi duruyor. Sürekli kullandığım bir sistem. Bana da lazım.

@Berkay Kiraz kullanılan yöntem var, onunla yaptım 1000₺'ye. Aslında Mac alasım var, oyunu GFN ile çözerim. Ama emin olamadım, zaten eve gelince 5 saat mi ne vaktim kalıyor.

AMD 7040 serisi işlemcilerle gelecek yakın zamanda yanlış bilmiyorsam belki o notebooklar Mac'den ucuz olur. Onlara da bakabilirsin.

@Rona aslında artık Windows istemiyorum. Bir süre sonra hantal oluyor, ve ağır oluyorlar.

Linux tarafına bakabilirsiniz hocam. Windows gibi gereksiz uygulamalar ve sisteme yük bindiren saçma telemetriler veya servisler yok. Oyunların çok büyük bir kısmını sorunsuz oynayabiliyorsunuz. Hatta KVM+QEMU gibi emulatörler ile yüzde 10 civarı bir kayıp ile Linux da çalışmayan oyun ve programları da çok rahat açabiliyorsunuz. Hatta internette testleri falsn var bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı