Xbox Series S alınır mı?

ANKARALI NAMIKK

Decipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım bozludu. Anakart arızalı ve yaptırıp satıp Xbox mı alsam yoksa az daha koyup yeni PC mi alsam diye arada kaldım. Hayatımda hiç Xbox konsol kullanmadım. Xbox oyunlarına baktığımda oyunlar çok pahalı. Xbox alırsam Call of Duty Warzone oynamak istiyorum.

Xbox Series S.

Game Pass avantajı var hocam oyunlar için.

Merhaba bilgisayarım bozludu. Anakart arızalı ve yaptırıp satıp Xbox mı alsam yoksa az daha koyup yeni PC mi alsam diye arada kaldım. Hayatımda hiç Xbox konsol kullanmadım. Xbox oyunlarına baktığımda oyunlar çok pahalı. Xbox alırsam Call of Duty Warzone oynamak istiyorum.

Xbox Series S.

Hocam konsol alma bak pişman olursun 60 FPS işkence gibi.

Xbox Series S.

İkinci el olarak fiyatlar makul gibi hala ancak sıfır alınmaz bence onun yerine ikinci el PC toplamak daha mantıklı olur.

Halihazırda zaten bir bilgisayarı var zaten arkadaşın ama anakartı tamir edilmeliymiş.

Xbox Series S çok rahat 2K oyun oynatıyor 2K PC toplamak icin en az 16000 lirayı gözden çıkarmak lazım onun için özelliklere göre veya bütçeye göre değişir şu an Xbox Series S fiyatına kötü bilgisayarlar geliyor.

Xbox Series S çok rahat 2K oyun oynatıyor 2K PC toplamak icin en az 16000 lirayı gözden çıkarmak lazım onun için özelliklere göre veya bütçeye göre değişir şu an Xbox Series S fiyatına kötü bilgisayarlar geliyor.

Hocam PC'de yaptıklarınızı konsolda yapabilecek misiniz? Mesela PC'de para bile kazanabilirsin ama konsolda sadece oyun, film, tarayıcıda dolaşma, gibi özellikler dışında neredeyse hiçbir özelliği yok. (konsol da kullanıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı