Xbox Series S alınır mı?

Lopy

Centipat
Daha fazla  
15k hazır sistem alacaktım ve hazırda işimi gören laptopum olduğu için vazgeçtim ve Xbox Series S almaya karar verdim. Bilmiyorum konsola alışabilir miyim ve fiyatları Teknosa'da ya da vatan da internetteki fiyatlar mı? Bir de HDD takılabiliyor mu hafızasını yükseltebiliyor muyuz? Konsoldan da pek anlamam beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

15k hazır sistem alacaktım ve hazırda işimi gören laptopum olduğu için vazgeçtim ve Xbox Series S almaya karar verdim. Bilmiyorum konsola alışabilir miyim ve fiyatları Teknosa'da ya da vatan da internetteki fiyatlar mı? Bir de HDD takılabiliyor mu hafızasını yükseltebiliyor muyuz? Konsoldan da pek anlamam beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.
neden hazır sistem almak istediniz oyun içinmi? oyun içinse laptop um yeter dediniz, konsola ne gerek var al oyun kolu bitti.

Konsola alışmak kolaydır FIFA falan konsolda daha çok sarar konsollara FSR 3.0 gelmesi ile çok daha güzel peformans verecektir bu fiyata 2 tercihin var ya Series S'ya da 6600'lü sistem ikisi de hemen hemen aynı performansı verecektir gelecekte.

Series S al geç bence hem daha konforlu ayaklarını uzatıp oyun oynarsın hem de televizyonun Netflix vb gibi şeyleri acmiyorsa bunlar için kullanırsın küçük olduğu için taşınılabilirde.

Konforlu bir şekilde oyun oynamak istiyorum zaten laptopum şu anki rekabetçi oyunlarını kaldırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı