Xbox Series S alıp ek depolama alanı takmak mantıklı mı?

464718

Decipat
Merhabalar ben bir şey konusunda çok kararsız kaldım Xbox Series S tasarımı ve büyüklüğü Xbox Series X'den daha iyi bence her yere taşınabilir ve koyulabilir ve bütçemede aşırı uygun ama depolama alanının bana yetmeyeceğini biliyorum keşke bunun aynısının 1 TB olsa ama yok ek bellek taktırmak aklıma geldi ama Series X'le aynı fiyata geliyor öylede ama Series X hem boyutu bende şeklini beğenmedim ve Series S'in özellikleri bana yetiyor ama depolama yetmiyor 4K televizyonum ya da monitörümde yok o yüzden X işime yaramayacak X bir tek 1TB olduğu için işime yarayacak çok kararsız kaldım Series S alıp ek depolamamı almalıyım yoksa direk series xmi almalıyım sizce? Seagate Expansion Card 1 TB NVMe SSD - Xbox Series X|S için NVMe Genişletme SSD (STJR1000400) : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben bir şey konusunda çok kararsız kaldım Xbox Series S tasarımı ve büyüklüğü Xbox Series X'den daha iyi bence her yere taşınabilir ve koyulabilir ve bütçemede aşırı uygun ama depolama alanının bana yetmeyeceğini biliyorum keşke bunun aynısının 1 TB olsa ama yok ek bellek taktırmak aklıma geldi ama Series X'le aynı fiyata geliyor öylede ama Series X hem boyutu bende şeklini beğenmedim ve Series S'in özellikleri bana yetiyor ama depolama yetmiyor 4K televizyonum ya da monitörümde yok o yüzden X işime yaramayacak X bir tek 1TB olduğu için işime yarayacak çok kararsız kaldım Series S alıp ek depolamamı almalıyım yoksa direk series xmi almalıyım sizce? Seagate Expansion Card 1 TB NVMe SSD - Xbox Series X|S için NVMe Genişletme SSD (STJR1000400) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bende Series S var 1 TB?

Series X alabiliyorsan onu al daha performanslı çünkü daha daha uzun senelerce götürür.

Hayır Xbox'un anlaştığı bir firma var Seagate Expansion Card 1 TB NVMe SSD - Xbox Series X|S için NVMe Genişletme SSD (STJR1000400) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürünü Xbox'un içindeki depolamayla aynı performansı veriyor.
Evet bu SSD, konsolun içinde ki SSD ile aynı işlevi görüyor. Lakin buna para vermek yerine Series X almanı tavsiye ederim. Arada çok ciddi bir güç farkı var. Series X daha uzun ömürlü bir konsol olacak açık ara. Ben çok gezerim diyorsan Series S al ama yanlış yaparsın şahsen.

Series X alın derim. Tamam Series S gerçekten çok küçük, bende kullanıyorum fakat o depolama aygıtına o para verilmez. Series X parasına geliyor.

Geri
Yukarı