Xbox Series S cızırtı sesleri çıkarıyor

Evet hâlâ sıkıntısız çalışıyor, iki gündür cihazı yoğun bir şekilde kullanıyorum. Yalnız garip bir şekilde normalde oyunda duyamazdım bu sesi, artık oyunlarda da sabit bir cızırtı sesi duyar hale geldim.

Evet hâlâ sıkıntısız çalışıyor, iki gündür cihazı yoğun bir şekilde kullanıyorum. Yalnız garip bir şekilde normalde oyunda duyamazdım bu sesi, artık oyunlarda da sabit bir cızırtı sesi duyar hale geldim.
Benim sadece anamenude ya da hafif işler yaparken geliyor bu ses sabit şekilde benim tavsiyem garantisi daha varsa bitmeden 1 2 ay kala servise yollamaktir benim 9ay kaldı 7 ay daha kullanıp devam eder ilerlerse vermeyi planlıyorum peki sizin bu konuda bir bilginiz var mı bu neden oluyor ve cihaza zarar veriyor mu ?

Ben de aynı şekilde öyle yapmayı planlıyorum, bu konuda da endişelenmenize gerek yok. Coil whine çoğu ekran kartında ve yeni nesil konsollarda gayet yaygın bir durum, cihaza hiçbir şekilde zarar vermez. Series S en az yaşandığını gördüğüm konsol olduğundan bunu almıştım ama pek şanslı değilmişim sanırım :D Sıkıntı yaratmaz sadece sinir bozar bu sorun.

Ben de aynı şekilde öyle yapmayı planlıyorum, bu konuda da endişelenmenize gerek yok. Coil whine çoğu ekran kartında ve yeni nesil konsollarda gayet yaygın bir durum, cihaza hiçbir şekilde zarar vermez. Series S en az yaşandığını gördüğüm konsol olduğundan bunu almıştım ama pek şanslı değilmişim sanırım :D Sıkıntı yaratmaz sadece sinir bozar bu sorun.
Tam kuruluyorum kolu alıyorum elime oyuna giricem kahve vs tam arkadan bir ses cızzzzz cızzzzzz bütün ortamı yok ediyor valla teşekkür ederim içim rahatladı 😁😁 bu arada bu cihaz 1080p 60fpsde kaç yıl daha stabil oynatır sizce?

Tam kuruluyorum kolu alıyorum elime oyuna gireceğim kahve vs tam arkadan bir ses cızzzzz cızzzzzz bütün ortamı yok ediyor vallahi teşekkür ederim içim rahatladı 😁😁 bu arada bu cihaz 1080p 60FPS'de kaç yıl daha stabil oynatır sizce?

Şu an bile güncel oyunları dynamic resolution ile 900P-1080p 60fps zar zor oynatıyor, Max 2 yıl içinde 1080P60FPS bir AAA oyun göremeyebiliriz bile bence :( daha şimdiden Cyberpunk 2077, Dying Light 2 sistemde 1080P30FPS çalışıyor. Yakında diğer oyunlar da konsola 30FPS olarak gelir diye düşünüyorum. Exclusive ve daha küçük bütçeli yapımlar dayanabilir birkaç sene daha.

Microsoft 4 tflops yerine neden 6 tflops koymadı Series S'in içine anlamış değilim.
Şu an bile güncel oyunları dynamic resolution ile 900P-1080p 60FPS zar zor oynatıyor, Max 2 yıl içinde 1080P60FPS bir AAA oyun göremeyebiliriz bile bence :( daha şimdiden Cyberpunk 2077, Dying Light 2 sistemde 1080P30FPS çalışıyor. Yakında diğer oyunlar da konsola 30FPS olarak gelir diye düşünüyorum. Exclusive ve daha küçük bütçeli yapımlar dayanabilir birkaç sene daha.

DLSS benzeri bir teknoloji gelecek Xbox Series S bu durumda iyi performans verebilir ekran kartı RDNA 2 mimarisini taşıyor.

Şu an bile güncel oyunları dynamic resolution ile 900P-1080p 60fps zar zor oynatıyor, Max 2 yıl içinde 1080P60FPS bir AAA oyun göremeyebiliriz bile bence :( daha şimdiden Cyberpunk 2077, Dying Light 2 sistemde 1080P30FPS çalışıyor. Yakında diğer oyunlar da konsola 30FPS olarak gelir diye düşünüyorum. Exclusive ve daha küçük bütçeli yapımlar dayanabilir birkaç sene daha.

Dediğin oyunlar için daha bir çok optimize gelecektir sonuçta bu da yeni nesil bir konsol ve kullanıcı sayısı hiç az değil ben şahsi fikir olarak 4 yıl stabil keyifli deneyim yaşatacagina inanıyorum umarım sadece inanmakla kalmam 😁😁😁

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-26-22-50-52-862_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-02-26-22-50-52-862_com.google.android.youtube.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 52

Geri
Yukarı