Xbox Series S daha indirime girer mi?

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhab, a haziran Mayıs gibi yeni konsol almayı planlıyorum. Şu an fiyatlar 7K 8k civarında ve acayip pahalı fiyatlar, daha düşer mi? Yoksa böyle mi devam edecek?
Benim düşüncem karne zamanı indirim yapılıyor bayağı bir o zaman olabilir. Sizce?

İndirimde falan illa yakalanır falan bu dönemde alabilecek paran olduğu an almak gerek yarın ne olacağı belli değil.

Hocam ben aktif kullanıyorum. Oyunlarda fps düşüşleri fln görmedim. 4k televizyonunuz varsa çok güzel.7-8 k yı gözden çıkarmışsanız hemen alın çünkü dolar sabit kalmayacak gibi. 7 8 k verilir mi tartışılır. Birde Xboxın oyunlarına baktıysanız Ps4 gibi çeşit çeşit tarzda oyunlar yok. Ps4 oyunları pahalı olsada bi Ps4 düşünün derim. İyi akşamlar.

Hocam ben aktif kullanıyorum. Oyunlarda FPS düşüşleri falan görmedim. 4K televizyonunuz varsa çok güzel. 7-8 k yı gözden çıkarmışsanız hemen alın çünkü dolar sabit kalmayacak gibi. 7 8 k verilir mi tartışılır? Bir de Xbox'ın oyunlarına baktıysanız PS4 gibi çeşit çeşit tarzda oyunlar yok. PS4 oyunları pahalı olsa da bir PS4 düşünün derim. İyi akşamlar.

Şu anda Xbox One S kullanıyorum 3 yıl oldu neredeyse bitti ömrü PS 4 pek sevmiyorum ve gereksiz pahalı 10k 11kdan satılıyor.

One S kullanıyosanız 7 8 kya Series S var. Ben olsam geçiş yapmazdım. Ama yine de alacaksanız şimdi alın.

Hocam One S'in gerçekten performansı düştü ve yeni bir konsola geçmeyi düşünüyorum Series S için şu an para biriktiriyorum mayıs Haziran gibi almayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı