Xbox One S kolu indirime girer mi?

StreetMan

Hectopat
Bilgisayara Bluetooth ile bağlamak için normalde ek uygulama indirip PS3 kolunu kablolu bağlıyordum ama artık taktığımda USB aygıtı tanımadı gibi bir hata veriyor o yüzden kablosuz bir kola ihtiyacım var Xbox One S kolu almayı planlıyorum en yakın indirime ne zaman girer? Veya daha öncesinde indirime hiç girdi mi? 400'e 500'e 600'e falan düştüğü oluyor mu eğer olmuyorsa şimdi alacağım ama oluyorsa beklemeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

700 TL civarında 9.nesil kol bulabilirsiniz. İndirime girmesi düşük bir ihtimal.

Merhaba, ben bilgisayarda oynamak üzere 2 adet Xbox One S kolu almıştım. Bir tanesi kutudan küçük bir arızalı çıkmıştı. Burada da durumla ilgili konu açmıştım. (Konuyu da güncelleme fırsatım olmadı, güncelleyeyim. 🙂)
Microsoft'a destek talebinde bulundum ve sıfır ürün ile değişimini yaptılar. Yeni gelen sıfır kolun kutusunu bile açmadım öylece duruyor. Benim kullandığım açık, diğeri kapalı kutusunda. İlgilenirseniz ve hala almadıysanız sıfır olan için iletişime geçebiliriz... 👾

Xbox One S Controller.jpg

Merhaba, ben bilgisayarda oynamak üzere 2 adet Xbox One S kolu almıştım. Bir tanesi kutudan küçük bir arızalı çıkmıştı. Burada da durumla ilgili konu açmıştım. (Konuyu da güncelleme fırsatım olmadı, güncelleyeyim. 🙂)
Microsoft'a destek talebinde bulundum ve sıfır ürün ile değişimini yaptılar. Yeni gelen sıfır kolun kutusunu bile açmadım öylece duruyor. Benim kullandığım açık, diğeri kapalı kutusunda. İlgilenirseniz ve hala almadıysanız sıfır olan için iletişime geçebiliriz... 👾

Eki Görüntüle 991128
Hocam bu kol işlerini şimdilik askıya almak zorunda kaldım ama yine de teşekkür ederim teklifiniz için.

Geri
Yukarı