Xbox Series S daha ne kadar kullanılır?

EddardStark1

Femtopat
Daha fazla  
Şu an da aktif olarak Xbox Series S kullanıyorum, 2020 Aralık ayında aldım sanırım. Daha ne kadar götürür merak ediyorum. GTA 6 ve sonrasında çıkacak olan oyunlarda sistem yeterli olur mu?
Bilgisayar almayı düşünüyorum (sadece oyun için değil) ama fiyat farkı konsolla çok fazla olduğu ve %50 ağırlıklı oyunda kullanacağım için ne kadar gerek var bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an da aktif olarak Xbox Series S kullanıyorum, 2020 Aralık ayında aldım sanırım. Daha ne kadar götürür merak ediyorum. GTA 6 ve sonrasında çıkacak olan oyunlarda sistem yeterli olur mu?
Bilgisayar almayı düşünüyorum (sadece oyun için değil) ama fiyat farkı konsolla çok fazla olduğu ve %50 ağırlıklı oyunda kullanacağım için ne kadar gerek var bilmiyorum.
Muhtemelen GTA 6 çıkacağı zaman yeni konsolla beraber series S'in fişini çekmiş olurlar. Yeni çıkan oyunları kaldırmaz malesef.

Series S, Series X desteklendiği sürece desteklenecek. Microsoft'un direkt sözleri arasında bu. Bu nesil içinde Xbox kanadına çıkan her oyun öyle ya da böyle Series S'e gelecek ya da direkt Xbox platformunu es geçecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı