Xbox Series S düştü

Series S de kullandım PS5 de kullanıyorum. Konsollarda PC'deki gibi 30-40-50 FPS yoktur sabit FPS alır konsollar eğer ki FPS düşüyorsa işlemci ısınıyor demektir başka hiçbir şekilde FPS düşmez. Ha yeni nesil konsollarda vrr var onu karıştırma.

Arkadaş da zaten sorunlu olup olmadıgını merak ediyor eğer zaten konsolda sıkıntı varsa az da olsa FPS down yer

Eğer bir sıkıntısı olsa zaten ya çalışmaz ya da extra sesli çalışır eğer eskiden kullandığın gibiyse devam edebilirsin kullanmaya.

Arkadaş da zaten sorunlu olup olmadıgını merak ediyor eğer zaten konsolda sıkıntı varsa az da olsa FPS down yer.

Neden dolayı FPS down yiyecek ki düşme durumu güç kaybettiren bir durum mu?

Eğer bir sıkıntısı olsa zaten ya çalışmaz ya da extra sesli çalışır eğer eskiden kullandığın gibiyse devam edebilirsin kullanmaya.

Neden dolayı FPS down yiyecek ki düşme durumu güç kaybettiren bir durum mu?

Dostum iqless gibi konuşma eğer düstüğünde işlemciye hasar vb. Bir olay olduysa FPS down ya da açılmaması olağan bir şey.

Şunu anlamak çok zor değil gerçekten. Konsolu PC ile karıştırıyorlar. Neymiş efendim işlemci bozulacakmış da FPS down yiyecekmiş. Ben daha ömrü hayatımda düştükten sonra performans kaybeden bir alet görmedim.
Bir şey yazmamak için zor durdum. Burası sizin beni eleştirebileceğiniz bir yer değil ve işlemci ayapı kırıldığı zaman anakart kısa devre yapabilir. Evde 2-3 tane konsol aldınız diye kendinizi üstün görmeyin. Ayrıca ömrü hayatında performans kaybeden alet görmemişsin, ömrün ne kadar uzunlukta acaba :D?

Bir şey yazmamak için zor durdum. Burası sizin beni eleştirebileceğiniz bir yer değil ve işlemci ayapı kırıldığı zaman anakart kısa devre yapabilir. Evde 2-3 tane konsol aldınız diye kendinizi üstün görmeyin. Ayrıca ömrü hayatında performans kaybeden alet görmemişsin, ömrün ne kadar uzunlukta acaba :D?

Bana kanıtla sana işlemci göndereyim at yere performansını düşür ne dersin?

Aslında hepimiz aynı şeyi söylüyoruz ama ortada yanlış bilgiler var. Mesela @SmokinesTheProtectq diyor ki konsol düşmeden önceki gibiyse sorun yoktur, aslında evet soğutma sistemine veya PSU'ya zarar gelmedi ise doğru. Veya @crix4 diyor ki sıkını varsa FPS down yiyebilir. Açıkçası böyle bir şey ilk defa duydum özellikle konsollarda işlemci arızalanırsa cihaz açılmaz veya hata verir eğer işlemcinin tırnağı filan kırıldıysa zaten daha da sıkıntı. Bu parçalar bir bardak su değiller yere düşünce eksilsinler. Eğer FPS down yerse işlemciden değil benim dediğim gibi soğutma sisteminden yer.

Geri
Yukarı