Xbox Series S en uygun nasıl alınır?

253311

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Malum döviz kuru ve laptop fiyatları itibari ile ara ara oyun oynamak adına Xbox Series S almaya karar verdim.
Yaş olarak 30'u geçmem ve çocuk olması itibari ile hızlı bağlantı, kolayca oyuna başlama ve ara ara kullanacağım için fiyat bandı olarak göz önünde bulundurduğum noktada Xbox SS en mantıklı seçim gibi geldi.

Sizlere danışmak istediğim konu Xbox Series S Türkiye garantili en uygun fiyatla nereden alabilirim? Kara cuma indirimlerinde ciddi bir fark oluşur mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Konsolun geldiği bölgeye göre de değişebiliyor. İthalatçı olanlarda da genelde 1 yıl Microsoft garantisi oluyor. Zaten konsollar fazla arıza yapan cihazlar değil. Kolları yapabiliyor. Kollara da zaten Microsoft 1 yıl garanti veriyor. En azından bana telefonda böyle söylediler. Bizzat Microsoft çalışanı böyle dedi.

Ürün yurt dışından geldiği için Türkiye'de resmi garanti alamıyor. Bu yüzden ithalatçı firma tamir edebilecek servisle anlaşıp herhangi bir arıza durumunda onlara yönlendiriyor. Misal ürünü aldın; ithal eden firma, "A" servisi ile anlaştı. O ürün arıza durumunda A servise gidecek. Yani yetkili servis bakmıyor. Anlaşmalı tamirci bakıyor.

Ekleme: Hocam tam sizi etikletleyecektim, konuyu görmüşsünüz. @Yener K.
Konsolun geldiği bölgeye göre de değişebiliyor. İthalatçı olanlarda da genelde 1 yıl Microsoft garantisi oluyor. Zaten konsollar fazla arıza yapan cihazlar değil. Kolları yapabiliyor. Kollara da zaten Microsoft 1 yıl garanti veriyor. En azından bana telefonda böyle söylediler. Bizzat Microsoft çalışanı böyle dedi.
Peki kasa konusunda bilginiz var mı? Ben kasa için yazmıştım, genel olarak anlaşmalı tamirci tarafından ilgileniyor.

Açıklayıcı cevabınız için teşekkür ediyorum, anladığım kadarı ile ithalatçı garantili olan ürünü iyi sorgulayıp, geldiğinde seri numarasından Microsoft ile teyit ederek garanti sürecini öğrenmek gerekiyor. Olumsuz durumda 14 gün içinde iade süreci var diye biliyorum.

Bugün ithalatçı garantili aldım ve elime ulaştı. Series S ve Türkçe dil seçeneği mevcut. Hepsiburada'dan 3559 TL'ye aldım. Yeni kurulumunu yapıyorum henüz oyun oynayamadım. İlk izlenimlerim iyi.

Bugün ithalatçı garantili aldım ve elime ulaştı. Series S ve Türkçe dil seçeneği mevcut. Hepsiburada'dan 3559 TL'ye aldım. Yeni kurulumunu yapıyorum henüz oyun oynayamadım. İlk izlenimlerim iyi.

Hocam size zahmet olmazsa Microsoft Türkiye'den kendilerine ait 1 yıl dahi olsa herhangi bir garantileri var mı? Öğrenebilir misiniz?

Geri
Yukarı