Xbox Series S en uygun nasıl alınır?

253311

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Malum döviz kuru ve laptop fiyatları itibari ile ara ara oyun oynamak adına Xbox Series S almaya karar verdim.
Yaş olarak 30'u geçmem ve çocuk olması itibari ile hızlı bağlantı, kolayca oyuna başlama ve ara ara kullanacağım için fiyat bandı olarak göz önünde bulundurduğum noktada Xbox SS en mantıklı seçim gibi geldi.

Sizlere danışmak istediğim konu Xbox Series S Türkiye garantili en uygun fiyatla nereden alabilirim? Kara cuma indirimlerinde ciddi bir fark oluşur mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle Kara Cuma gibi sözde indirimleri etkinliğinde pek umutlanmayın. Tabiri caizse; fiyata bindirim sözde indirim yapıyorlar ki değişen bir şey olmayacaktır. @237683 arkadaşımızın paylaştığı linkteki gibi Akakçe veya Cimri gibi ürün fiyat karşılaştırma sitesi olan yerlere bakın. Alacaksanız en yakın zamanda alın derim.

Dip not: Tabii oradaki fiyatın sitesine girip bakmayı da ihmal etmeyin. Misal Akakçe sitesindeki ilk fiyatta olduğu gibi 3.640 lira olsa dair siteye girdiğinizde farklı bir fiyat çıkabiliyor ki güncellemede aksilik olmuş olabiliyor.

Arkadaşlar merhaba,
Malum döviz kuru ve laptop fiyatları itibari ile ara ara oyun oynamak adına Xbox Series S almaya karar verdim.
Yaş olarak 30'u geçmem ve çocuk olması itibari ile hızlı bağlantı, kolayca oyuna başlama ve ara ara kullanacağım için fiyat bandı olarak göz önünde bulundurduğum noktada Xbox SS en mantıklı seçim gibi geldi.

Sizlere danışmak istediğim konu Xbox Series S Türkiye garantili en uygun fiyatla nereden alabilirim? Kara cuma indirimlerinde ciddi bir fark oluşur mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hespi buradada 3300TL civarına iniyor indirimi takip edip almanızı öneririm onun dışında temiz az kullanılmış olanıda alabilirsiniz (garanti olmasına dikkat edin) fiyat daha da düşer.

Öncelikle kara cuma gibi sözde indirimleri etkinliğinde pek umutlanmayın. Tabiri caizse; fiyata bindirim sözde indirim yapıyorlar ki değişen bir şey olmayacaktır. @237683 arkadaşımızın paylaştığı linkteki gibi Akakçe veya cimri gibi ürün fiyat karşılaştırma sitesi olan yerlere bakın. Alacaksanız en yakın zamanda alın derim.

Dip not: Tabii oradaki fiyatın sitesine girip bakmayı da ihmal etmeyin. Misal Akakçe sitesindeki ilk fiyatta olduğu gibi 3.640 lira olsa dair siteye girdiğinizde farklı bir fiyat çıkabiliyor ki güncellemede aksilik olmuş olabiliyor.

Dediklerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim.
@253311 hocam Series S İngilizce diye biliyorum. Bunu göz önünde bulundurun.

Bilgilendirme için teşekkür ederim, yetecek seviyede ingilizceyi halledebilirim.
Hespi buradada 3300TL civarına iniyor indirimi takip edip almanızı öneririm onun dışında temiz az kullanılmış olanıda alabilirsiniz (garanti olmasına dikkat edin) fiyat daha da düşer.

Çok teşekkürler, ithalatçı garantili ürünler uygun fiyata mevcut, bu tarz durumlarda bende soru işareti oluşturuyor. Microsoft Türkiye garantili olarak o fiyatlara düşüyorsa hiç kaçırmadan alacağım.

İthalatçı garantili ürünler bildiğim üzere distribütör firma sorumluluğunda oluyor, ancak ürün satışı sonrası 1 yıl dahi olsa Microsoft güvencesinde olmuyor mu?

İthalatçı garantili ürünler bildiğim üzere distribütör firma sorumluluğunda oluyor, ancak ürün satışı sonrası 1 yıl dahi olsa Microsoft güvencesinde olmuyor mu?
Hayır, adı üstünde İthalatçı garantili demek gözüne güvenen alsın demek. Yani satıcı garantili oluyor, Microsoft garantili değil.

İthalatçı garantili dahi olsa Microsoft 1 yıl garanti veriyor diye biliyorum. Emin olan birisi varsa yazsın ben de almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İthalatçı garantili dahi olsa Microsoft 1 yıl garanti veriyor diye biliyorum. Emin olan birisi varsa yazsın ben de almayı düşünüyorum.

Hayır, adı üstünde ithalatçı garantili demek gözüne güvenen alsın demek. Yani satıcı garantili oluyor, Microsoft garantili değil.

Mcp arkadaşımızın dediği gibi bir durum duymuştum kafamı karıştıran konu o oldu, bir bilene danışmak lazım.

Geri
Yukarı