Xbox Series S fanından ses geliyor

ElonMusk

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar konsol çalışırken cırcır böceği sesi tarzında bir ses geliyor fandan, çözümü var mı? Acayip rahatsız edici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam konsolumun sesi bu şekilde.herhangi bir anormallik varmı?

Hocam oyun oynarken rahatsız ediyorsa normal değildir, benim problemim garip bir şekilde kendiliğinden geçmişti.

Çok yaygın bir sorun Xbox One ve One S vardı bende onlarda da aynı sorun vardı bir sorun teşkil etmez merak etme. Bir süre sonra alıştım hatta cırcır değil de tiz sese yakın bir ses denir ona :D ama sorun yaratmaz yani fanın dalgalanmasından veya yağının bitmesinden bile olabilir o olmasa bile ismini unuttuğum bir şey oluyordu o yapıyordu ya sorun olmaz yani hocam.

Çok yaygın bir sorun Xbox One ve One S vardı bende onlarda da aynı sorun vardı bir sorun teşkil etmez merak etme. Bir süre sonra alıştım hatta cırcır değil de tiz sese yakın bir ses denir ona :D ama sorun yaratmaz yani fanın dalgalanmasından veya yağının bitmesinden bile olabilir o olmasa bile ismini unuttuğum bir şey oluyordu o yapıyordu ya sorun olmaz yani hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam oyun oynarken böyle bir ses veriyor. Normal mi peki?
Bu iki sesle aynı.
Hocam oyun oynarken rahatsız ediyorsa normal değildir, benim problemim garip bir şekilde kendiliğinden geçmişti.

Hocam oyun oynarken böyle bir ses veriyor. Normal mi peki?
Bu iki sesle aynı.
Benimkide aynı şekildeydi, uzun süre kullanmadıktan sonra geçmişti, dilersen Xbox servisini ara.

Geri
Yukarı