Xbox Series S gelecekte alınır mı?

TweedyLexp

Decapat
Daha fazla  
Merhaba uzun zamandır kafamda olan bir konu fakat ne yapsam bilemedim. Yaklaşık 10 ay sonra Xbox Series S almayı düşünüyorum. Bu konulardan anlayan birkaç arkadaşıma sordum, onlar da alınmaz dedi. Sevgili forum üyeleri, sizce 10 ay sonra Xbox Series S alınır ve kaç sene götürür?

Merhaba uzun zamandır kafamda olan bir konu fakat ne yapsam bilemedim. Yaklaşık 10 ay sonra Xbox Series S almayı düşünüyorum. Bu konulardan anlayan birkaç arkadaşıma sordum, onlar da alınmaz dedi. Sevgili forum üyeleri, sizce 10 ay sonra Xbox Series S alınır ve kaç sene götürür?
Hayır, şu anki fiyatı bile düşündürür hatta bana göre haketmezken 10 ay sonraki fiyatını hayli hayli haketmez.

Xbox başlı başlına alınamaz bence çünkü bize sunduğu ekstra bir şey yok. PlayStation gibi Xbox almak yerine PC alınması daha mantıklı bence. PC var ise PlayStation alın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox başlı başlına alınamaz bence çünkü bize sunduğu ekstra bir şey yok. PlayStation gibi Xbox almak yerine PC alınması daha mantıklı bence. PC var ise PlayStation alın derim.

Düzenleme yapıyorumda fiyatı biraz düşse alınabilir. Ben fiyatını daha yüksek hatırlıyordum. Kusura bakamyın yanına bir de Game Pass alındımı Dual combo ama 512 GB onu hatırlatayım.

Şu andaki ekonomide 1 hafta sonrası için olan fiyatların bile ne olacağı belirli olmadığı için 10 ay sonrası için bir öneri yapılamaz.

Yine de Xbox Series S hakkında konuşmak gerekir ise şu andaki fiyatı ile rakipsiz bir oyun konsolu çünkü bu fiyata Xbox Series S gücünde olan bir PC satın alamıyorsunuz.

Ayrıca Xbox Series S yeni nesil bir oyun konsolu olduğu için uzun yıllar boyunca ''yeni oyunlar bu oyun konsoluna çıkar mı?'' gibi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Xbox Series S'in Xbox Game Pass sistemi gibi de bir avantajı var fakat zor durumda kalırsanız korsan oyun veya Türkçe yama gibi bir seçeneğiniz yok.

Ayrıca hikayeli oyunların kalesi olan PlayStation'ın yapımlarından mahrum kalacaksınız.

Son düzenleme:

PS4 çöpüne para vermesini mi bekliyorsun? 30 FPS 900p de iyi oyunlar ben 4K ori oynayayım bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı