Xbox Series S hakkında düşünceleriniz neler?

ronaldofanboy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Xbox Series S hakkında yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Hayatta meşguliyet sahibi olan ve eve geldiğinde keyifle en uygun maliyete oyun oynamak isteyen insanlar için gayet güzel bir çözüm olarak değerlendirilebilir.

Evet ben Series S aldım ve çok mutluyum şu anda.

Bence mükemmel bir F/P konsol PS4 fiyatına yeni nesil oyunları oynayabiliyorsun genelde işten gelip 1 2 saat oyun oynayanlar ya da F/P bir yeni nesil konsol arıyan öğrenciler için uygun olduğunu düşünüyorum.

Evet bence de uygun bir fiyatı var ama biraz ısınıyor onun dışında hiçbir dezavantajı yok.

Ekran kartının zor bulunduğu ve bu yüzden oyuncu bilgisayarlarının pahalı olduğu dönemde mantıklıydı ama şu an pek mantıklı bulmuyorum. Series S almak yerine 2 bin TL civarı ekleyip PC alırım.

Ekran kartının zor bulunduğu ve bu yüzden oyuncu bilgisayarlarının pahalı olduğu dönemde mantıklıydı ama şu an pek mantıklı bulmuyorum. Series S almak yerine 2 bin TL civarı ekleyip PC alırım.

Benim bilgisayarım var ve GTA 5 FIFA 23 gibi güzel oyunlar var ama bilgisayardan oynamayı zevkli bulmuyorum bu benim fikrim.

Series S olmasa yeni nesile geçebilecek insan sayısı ciddi şekilde azalırdı. Yeni nesile geçmek istiyorsan ve fazla bir bütçen yoksa en iyi seçenek Series S.

11 bin TL'ye nasıl bir RTX'li sistem alabilirsin acaba Series S çok daha mantikli.

Series S olmasa yeni nesile geçebilecek insan sayısı ciddi şekilde azalırdı. Yeni nesile geçmek istiyorsan ve fazla bir bütçen yoksa en iyi seçenek Series S.

Kesinlikle doğru.

Geri
Yukarı