Xbox Series S hala alınır mı?

Konsol + Xbox Game Pass Ultimate al ayda 45 TL binlerce oyun var.
Ama şöyle bir durum da var bu konsolları alıp 10 yıl kullanıyoruz yani uzun ömürlü cihazlar şahsen eğer bir konsol alınacaksa bence üst model alıp yıllarca kullanılmalı Series S 10 yıl de miyim 4 yıl eğer sen ben 15 yıl kullanacağım Game Pass ile diyorsan X alman daha iyi olabilir biliyorum ekonomi kötü fiyatlar berbat ötesi bu ekonomide bir konsol PC artık her neyse iyisini alıp uzun yıllar kullanmak lazım diye düşünüyorum.

İthalatcı garanti biraz dandik. Microsoft Türkiye garantili olanlar daha pahalı ama daha güzel. Elime haftasonunda bir kutu daha gelecek Microsoft TR 2 yıl konsol 1 yıl kumanda garantili Almanya Hamburg Mediamarkt faturalı. Düşünürsen hallederiz.
İthalatçı olduğu halde siteden aktifleştirince 1 sene oluyormuş microsoft 2 yıllık 1 yıllık garanti için ekstra 2k fazla geldi

Sanmıyorum öyle olsa ithalatcı diye satmazlar.

Yine de siz bilirsiniz.
Onun nedeni konsolların ne zaman alındığının belli olmaması, yoksa AB içinden gelen bütün konsollar 2 yıl, diğer bölgelerden gelenlerin de 1 yıl Microsoft garantisi var. Ama konsolun tedarik tarihi net olmadığı için örneğin 2021 yılı konsolunun garantisi bugün için bitmiş olabiliyor, o durumda ithalatçı garantisine kalıyor.

Onun nedeni konsolların ne zaman alındığının belli olmaması, yoksa AB içinden gelen bütün konsollar 2 yıl, diğer bölgelerden gelenlerin de 1 yıl Microsoft garantisi var. Ama konsolun tedarik tarihi net olmadığı için örneğin 2021 yılı konsolunun garantisi bugün için bitmiş olabiliyor, o durumda ithalatçı garantisine kalıyor.
Teşekkürler. Bu arada ben her türlü kardaymışım :D

Öncelikle Xbox Series X alacaktım ancak üniversiteye başlayacağım için ek olarak cep telefonuda alacağım dolayısıyla telefon almayıp Series X almak saçma geldi. PS4 Slim sahibiyim özel oyunları oynadım hevesimi aldım yeni nesile geçmek istiyorum. Xbox Series S aklıma geldi alma sebebim PS Store'daki oyunlar Xbox Game Pass'te bedava dolayısıyla bayağı beğendiğim oyun var. Series S alıp 3-4 sene sonra Series X veya üstünde bir model çıkarırlarsa onu almayı düşünüyorum. Sorularım şunlar;
-Series S şu an alırsam kaç sene götürür ve 60FPS oynatır?
-Cyberpunk 2077 2023'te gelecek olan DLC performans modunda 60 çalıştırırmı sizce?
-Salonda 4K TV var. Odamda 720p TV ve 1080p monitör var hepsinde güzel sonuç daha ziyada 60FPS verir mi? (60FPS takıntıma bakmayın bazı oyunları 30FPS oynarım PS4'ten alıştım)

Yani bu cihaz zayıfmı öyle deniliyor işlemcisi vs beni tatmin eder mi?

Not: Alırsam 1TB HDD alacağım yüklediğimi buraya aktarıp oynarken kendi SSD kısmına aktaracağım. Ek olarak da şarj edilebilir pil alacağım.

Hocam ilk önce merhaba, cevabınızı vereyim Xbox Series S halen alınır ve 2 yıl geçse hala alınır. Zaten cihaz yeni nesil ve adındakı "series" ifadesi bile nesil sonuna kadar gideceğinin garantisini veriyor.
konsol ilk önce FH5'te 60 FPS'yi garantiye alıyor, uzun yıllar PlayStation4 kullandım ve NFS: Rivals'tan sonra ilk Forza denememde "bu ne lan?" demiştim? Grafikler olsun, akıcılık olsun konsol öyle bir tatmin etti ki beni 5 dakikada
Konsol 2K oyuncular için tasarlanmış bütçe dostu bir makine. Şu an bile PS4 Slim 500GB Hepsiburada'da 7000TL gibi bir saçma rakamda satılırken Xbox Series S bir osmanlı tokadı çakıyor ki PS4 anlık olarak "hürmetler abi" diyor öyle güzel bir konsol. PS4 Slim'de GTAV'yi 20 FPS oynamaktansa 60FPS, yeni shaderli GTAV'ye geçince sınav mınav dinlemeyip en az 2 saat oynayacaksınız adım kadar eminim.
Discord'da Furkan akman sunucusunda konsol bölümünde bir kullanıcı Xbox SS alınır mı? Demişti. Adamı 5Dk'da ikna ettim ve konsolu 3 günde eline ulaştı, adamın 30 Hz ekranı var FH5'ten zevk alıyor. Aynı zamanda bana da teşekkür etmişti :)

Yeni konular

Geri
Yukarı