Xbox Series S için ekipman önerisi

alucard4

Zeptopat
Daha fazla  
Xbox Series S için bunları almayı düşünüyorum. Uyumlu mudur sizin başka öneriniz var mı? Hangi taşınabilir hard diski almalıyım?

Ugreen USB-a & USB-C şarj ve data kablosu, 2 metre, siyah: Amazon.com.tr: Bilgisayar.

ASUS VP249QGR 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Gaming monitör - Gaming.Gen.TR

Toshiba canvio basics 500GB 2.5 siyah taşınabilir disk fiyatı.

WD elements 500 GB HDD wdbuZG5000ABk taşınabilir hard disk fiyatı.

Xbox Series S için bunları almayı düşünüyorum. Uyumlu mudur sizin başka öneriniz var mı? Hangi taşınabilir hard diski almalıyım?

Ugreen USB-a & USB-C şarj ve data kablosu, 2 metre, siyah: Amazon.com.tr: Bilgisayar.

ASUS VP249QGR 23.8 inç 144Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Gaming monitör - Gaming.Gen.TR

Toshiba canvio basics 500GB 2.5 siyah taşınabilir disk fiyatı.

WD elements 500 GB HDD wdbuZG5000ABk taşınabilir hard disk fiyatı.

Bende Xbox Series S aldım yarın gelecek büyük ihtimalle Online oyunlar oynuyor iseniz beraber oynayabiliriz.

Üçüncü parti herhangi bir hdd'yi xbox series s|x konsolları desteklemiyor, taşınabilir hdd ve ssd'lerde yalnızca xbox one ve önceki nesillere çıkmış oyunları(desteklenen) çalıştırabilirsiniz. Hafızayı arttırmak için microsoft'un sattığı storage expansion packlerden veya xbox lisanslı taşınabilir ssd'lerden almanız gerekiyor.

Geri
Yukarı