Xbox Series S için Emulator önerisi

Yekta07

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Series S uzerinden emulator ile oyun oynayabilir miyim? RDR mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Series S uzerinden emulator ile oyun oynayabilir miyim? RDR mesela.

Series S'de zaten geriye uyumluluk var diye biliyorum RDR'yi oradan oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Series S bir bilgisayar değil oyun konsoludur oyun konsollarına emulator vb. şeyler kuramazsın normalde paralı olan oyunları bedavaya oynayamazsın ve hiçbir şekilde Xbox Store dışı yerden indirme yapamazsın.

Series S bir bilgisayar değil oyun konsoludur oyun konsollarına emulator vb. şeyler kuramazsın normalde paralı olan oyunları bedavaya oynayamazsın ve hiçbir şekilde Xbox Store dışı yerden indirme yapamazsın.
Merhaba,

DevKit ile yapılabiliyor.

Bunların hepsini kırılmış konsollarda yapabilirsin, fakat Xbox Series konsolları için CFW daha çıkmadı diye biliyorum.

Konsola çeşitli crack yazılımları vs. yüklenebiliyor mu bilmiyorum, ancak zaten yeni bir konsola böyle bir işlem yapmazdım, yapılmamalı da. RDR 1 özelinde söylemek istiyorum, oyun zaten sadece 64 TL. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı