Xbox Series S için Harici Hard Disk Tavsiyesi

Xbox Series S'de zaten SSD var. Okumuyor musunuz ben anlamıyorum.

Okudum. Sadece o para ile SSD kısmını da arttırabileceğini belirttim ve merak ettiğim için sorduğumu da yazdım.
Halo serisi, gears serisi, RDR serisi, GTA V, Forza Horizon 4 ve birçok 2020’den önce çıkmış oyunu harici diske kuracağım fakat yeni nesil oyunları mesela cold war’ı konsolun kendisine kuracağım.

Tamam cevap için teşekkürler.

Okudum. Sadece o para ile SSD kısmını da arttırabileceğini belirttim ve merak ettiğim için sorduğumu da yazdım.

Tamam cevap için teşekkürler.

Taşınabilir SSD'lerin fiyatı 2TB olarak 2200TL'den başlıyor kalitelisi. HDD almak daha mantıklı olacaktır hocam. Kusura bakmayın gereksiz sinirlendiysem. İyi günler dilerim.

Taşınabilir SSD'lerin fiyatı 2TB olarak 2200TL'den başlıyor kalitelisi. HDD almak daha mantıklı olacaktır hocam. Kusura bakmayın gereksiz sinirlendiysem. İyi günler dilerim.

Sorun yok sadece meraktan sormuştum. Öyle bir anda sert çıkışınca afalladım :D size de iyi günler.

Herkese merhaba.
Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512 GB'lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. Bende bu konsolun yanına aynı zamanda harici bir hard disk almak istiyorum. Xbox'ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 gen 1 destekli harici hard disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz. Sizden ricam bana 3.1 gen 1 yani eski adı ile 3.0 destekli 2TB harici disk önermeniz. Bütçem 700 ₺'nin üstüne çıkmamalı.
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar hocam eski nesil oyunlar hangi oyunlar oluyor?

@GFYT merhaba yakın zamanda bende Xbox Series S alacağım da bu kutuları konsola nasıl takıyoruz acaba bilgilendirebilir misiniz YouTube'da videolarını aradım da bulamadım bir türlü.

Öncelikle hayırlı olsun, Xbox'ın USB çıkışına takarak taşınıabilir diski kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı