Xbox Series S kaç FPS verebilecek?

3500₺ gibi bir sayı ortaya çıkarsa kesinlikle sistemimi satıp alırım. Çok güzel bir fiyata sahip olur o zaman. Zaten oyun fiyatlarını dert etmeye de gerek yok, Gamepass var.
Kesinlikle. FX6100 RX570 darboğazından kurtarır beni. Geçen hafta konsola karşı bir zevkimin olduğunun farkına varmam üzerine bu haberi duymakta güzel oldu.

Değilse artık RX 580 alırım.
Dostum kaynak buldum bak şöyle yazıyor: 18 Nisan’daki kararda 30 Eylül 2020 tarihine kadar (bu tarih dahil) uygulanacağı açıklanan ek verginin süresi, bugün yayımlanan kararla 31 Aralık 2020 (bu tarih dahil) tarihine kadar uzatıldı.
Bu Sitede

Evet gümrük vergisi o tarihe kadar uzatıldı. İnşallah o tarihten sonra da bir uzatma daha gelmez ya da başka bir şey, konsolların fiyatında bayağı bir düşüş yaşanıcak.
Diğer bir konu ise; ben şahsen her oyunu 1080 120 FPS oynatacağını düşünmüyorum. Xbox'ın kendi özel oyunları "ori" gibi o oyunlarda 120 FPS açabilir. Ama şu an bile Forza 4'ü 120 FPS'de oynatacağını düşünmüyorum. Aslında 1080P ve 2K'da yüksek grafiklerde her oyunda 60 FPS verse yeterli bence. 120 FPS vermek için oyunun grafiklerini de düşürmeye değmez.

Evet gümrük vergisi o tarihe kadar uzatıldı. İnşallah o tarihten sonra da bir uzatma daha gelmez ya da başka bir şey, konsolların fiyatında bayağı bir düşüş yaşanıcak.
Diğer bir konu ise; ben şahsen her oyunu 1080 120 FPS oynatacağını düşünmüyorum. Xbox'ın kendi özel oyunları "ori" gibi o oyunlarda 120 FPS açabilir. Ama şu an bile Forza 4'ü 120 FPS'de oynatacağını düşünmüyorum. Aslında 1080P ve 2K'da yüksek grafiklerde her oyunda 60 FPS verse yeterli bence. 120 FPS vermek için oyunun grafiklerini de düşürmeye değmez.
120 FPS'yi takmıyorum ama (144Hz monitör yok çünkü) 2K işime gelir, televizyona takar yoluma devam ederim.

Geri
Yukarı