Xbox Series S kapalıyken oyun indirmiyor

KenanBulutE

Hectopat
Cihazı kablolu internet ile kullanıyorum, kapatırken uyku moduna alıyorum, kapalıyken depoyu kapat tikini kaldırıp güç seçeneklerinden "şimdi kapat" tuşuna basıp gece 3 tane oyun bıraktım biri bile inmemiş öyle bıraktığım yerde duruyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum?

Cihazı kablolu internet ile kullanıyorum, kapatırken uyku moduna alıyorum, kapalıyken depoyu kapat tikini kaldırıp güç seçeneklerinden "şimdi kapat" tuşuna basıp gece 3 tane oyun bıraktım biri bile inmemiş öyle bıraktığım yerde duruyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum?
Uyku moduna alın.

Güç seçeneklerindeki şimdi kapat seçeneği konsolu tamamen kapatıyor, normal kumandadan veya konsolun düğmesinden kapatın.

Eskiden o seçenek shutdown now, tamamen kapat tarzı bir isimle geçiyordu şimdi değişince kafa karışıklığı yaratıyor.

Güç seçeneklerindeki şimdi kapat seçeneği konsolu tamamen kapatıyor, normal kumandadan veya konsolun düğmesinden kapatın.

Eskiden o seçenek shutdown now, tamamen kapat tarzı bir isimle geçiyordu şimdi değişince kafa karışıklığı yaratıyor.
Teşekkürler.

Modern Warfare 2019 Xbox Series S'de kaç gb?

Teşekkürler.

Modern Warfare 2019 Xbox Series S'de kaç GB?

74 GB civarı gözüküyor ama ne dahil ne değil hiçbir fikrim yok, Activision'un berbat her içeriğin birlikte olduğu sistemi sağ olsun indirttiği Warzone olup hikayeyi ekstradan indirtmek vs isteyebilir, biri hikaye için 74+9+22+19+13+22 GB indirmeniz lazım tarzı yorum atmış kendiniz indirmeden göremeyeceksiniz gibi doğrusunu :(

Şimdi kapat tuşuna basmayın hocam bunun yerine konsolda bulunan güç düğmesine basabilirsiniz. Ben uyku modunda daha hızlı oyun indiğini gözlemledim fakat uyku moduna almadan kapatınca da oyun inmeye devm ediyor.

Geri
Yukarı