Xbox Series S kapalıyken oyun indirme

Samet elvan

Hectopat
İyi günler Xbox Series S aldım ve kurulumunu yaptım. Şu anda Warzone indiriyorum, 8 -10 Mbps hızla iniyor ve bayağı da sürecek gibi. Toplamda 87 GB. Oyunu uyku modunda vs. gece indirme yapabilir miyim? Veya kapalıyken yükleme yapılıyor mu? Yardım eder misiniz?

Xbox kullanmadım ancak Playstation'lar uyku modundayken veya oyun oynatırken arkaplanda indirme ve güncelleme yapabiliyor.

Yanlış bilgi vermek istemem ancak PS'de varsa Xbox tarafında da aynı şekilde olma ihtimali var.

İyi günler Xbox Series S aldım ve kurulumunu yaptım. Şu anda Warzone indiriyorum, 8 -10 Mbps hızla iniyor ve bayağı da sürecek gibi. Toplamda 87 GB. Oyunu uyku modunda vs. gece indirme yapabilir miyim? Veya kapalıyken yükleme yapılıyor mu? Yardım eder misiniz?
Merhabalar, bende de Series S var ve internetim 8 Mbps. Ben arkada açık bırakarak indirdim oyunlarımı. Örnek vermek gerekirse televizyonda Series S açık ama ben normal televizyonumu izledim. Arkada öyle indirme yaptım. Bir nevi açık gibi de oldu. Kapalıyken hiç denemedim.

Siz nasıl yaptınız?

Kapalıyken indirebiliyorsunuz. Cihazın iki kapanma yolu var, birisi gamepadden xbox tuşuna basıp kapatma ( Bu tam kapatma olmuyor, fanın çalıştığını hissedeceksiniz) diğeri ayarlardan tam kapatma. İndirme yapmayacaksınız ikinci yöntemi kullanmalısınız.

Cihaz kapalıyken indirme içinde, ayarlardan genel - açma kapama moduna girip, açma kapama modunu hızlı açılış yapıp, sağındaki xbox kapalıyken depolamayı kapatın tikini kaldiriyorsunuz. Sonra indirmeyi başlattınız ve yukarıda belirttiğim gibi gamepadden konsolu kapat dedikten sonra indirmeye devam edecektir.

Merhabalar, bende de Series S var ve internetim 8 Mbps. Ben arkada açık bırakarak indirdim oyunlarımı. Örnek vermek gerekirse televizyonda Series S açık ama ben normal televizyonumu izledim. Arkada öyle indirme yaptım. Bir nevi açık gibi de oldu. Kapalıyken hiç denemedim.

Siz nasıl yaptınız?

Ayarlardan cihaz kapalıyken depolama seçeneğindeki tiki kaldırdım bu sayede konsol kapalıyken bile indirmiye devam ediyor TV'nin açık olmasına gerek kalmıyor. Benim de 8 Mbps hızım var Warzone 1 günden fazla sürdü.
cihaz kendi kendine kapanmıyor mu peki
Belirli ayarları var 1 saat işlem yapmayınca kapanma vs süresini kendin seçiyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı