Xbox Series S kol tavsiyesi

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S için ikinci bir kol almam lazım 1000₺ altında alternatif kollar varsa veya deneyimlediğiniz kollar varsa bekliyorum. F310 var ayrıca bende ama uyumlu değil. 2. kol ara sıra kullanılacağı için çok kaliteli olmasına gerek yok.

Xbox Series S için ikinci bir kol almam lazım 1000₺ altında alternatif kollar varsa veya deneyimlediğiniz kollar varsa bekliyorum. F310 var ayrıca bende ama uyumlu değil. 2. kol ara sıra kullanılacağı için çok kaliteli olmasına gerek yok.

Xbox One S kolu bakabilirsin. Hala aktif olarak kullanıyorum 5 sene olacak neredeyse.

Xbox One kolu bulamıyorum, 2. el de almak istemiyorum.

Hocam Amazon'da var fakat 1500e. Ürün isimlerinin altında Xbox Series veya Xbox One yazıyor zaten. MediaMarkt'ın sitesinde eğer stok sorgulama vs varsa öyle bulabilirsin.

Hocam Amazon'da var fakat 1500e. Ürün isimlerinin altında Xbox series veya Xbox One yazıyor zaten. MediaMarkt'ın sitesinde eğer stok sorgulama vs varsa öyle bulabilirsin.

Yani 1500'e çıkarsam üstüne para atıp 9. nesil alırım o yüzden daha ucuz bir şey arıyorum.

600 TL'ye dobe marka kol var ve sakın onu almayın. Ben One S için almıştım zamanında, ölü bölgesi inanılmaz fazlaydı.

Onu biliyorum ve onu zaten silmiştim kafamda.

Yani 1500'e çıkarsam üstüne para atıp 9. nesil alırım o yüzden daha ucuz bir şey arıyorum.

Hocam dediğim gibi teknısa MediaMarkt kovalayacaksınız o zaman. Oralarda bulunuyor nadiren.

Yeni konular

Geri
Yukarı